W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia wiesza się podczas przychodzących połączeń

Omnia wiesza się podczas przychodzących połączeń
Witam,

Bardzo często podczas przychodzących połączeń wiesza się telefon, nie widzę nawet kto dzwonił, nie reaguje na żadne klawisze, tylko reset. Co ciekawe, często po restarcie w takiej sytuacji wraca do stanu sprzed połączenia. Wgrywałem już różne romy jak i radia, żadnej różnicy nie ma. Ostatnio jednak chyba zauważyłem coś względnie ważnego, telefon nigdy nie zawiesił się gdy bateria wskazywała na 100%, poniżej praktycznie zawsze wisi. Co może być przyczyną?

Pozdrawiam!
Odpowiedz
(02-28-2011, 04:32 PM)piter2k1 napisał(a): Co może być przyczyną?
Pozdrawiam!

Przyczyna może być błędna procedura instalacji romu (dostępna na forum), sam rom (niektóre tak mają, najczęściej wina buildu), jak również awaria sprzętowa. Proponuje zacząć od HR, wyjęcia baterii, SR i jeśli efekt się powtórzy - mimo wszystko zmianę romu i przetestowanie innego, o dobrej opinii użytkowników lub wręcz wgrać "fabryczny" rom Samsunga i sprawdzić, czy problem znika. Każda Omnia jest inna, trzeba znaleźć cos dla siebie (a właściwie dla niej).

PS. Zjawisko z zależnością działania telefonu od wskazań baterii opisał też wicia - było to spowodowane SU2U2 w wersji 2.43.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Przetestowałem kolejne romy, w tej chwili mam brandowany Ery (i900BRHJ3). Wszędzie to samo, win 6.1, 6.5, bez różnicy... S2U2 nigdy nie używałem, zresztą wgrywałem też czyste romy, bez programów. Zastanawiam się czy bateria nie ma na to wpływu? Nie wiem czy to normalne ale bardzo szybko się ładuję, dosłownie 2h i już ma 100%.
Odpowiedz
No to kolego spróbuj jeszcze radyjko wymienić, np PUJA1. Jeżeli to nie pomoże to pozostaje serwis.
Odpowiedz
(03-13-2011, 02:34 PM)piter2k1 napisał(a): Nie wiem czy to normalne ale bardzo szybko się ładuję, dosłownie 2h i już ma 100%.

Tak powinno być, to nie jest powodem do niepokoju. Smile
Jeśli testowałeś różne romy, to może to być faktycznie awaria sprzętowa. Wygląda na to, że trzeba wgrać rom fabryczny Samsunga (np. SAHJ3) i oddać omnię do naprawy gwarancyjnej.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości