W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
automatyczne polaczenie gprs jak zablokowac ?

Automatyczne polaczenie GPRS - jak zablokowac ?
Klaniam sie nisko Wszystkim w pierwszym poscie !
Probowalem ostatnio ustawiac siec, zeby laczyc sie przez activesync z internetem i chcialem rowniez wykryc i skonfigurowac polaczenie z prywatna sieca bezprzewodowa. Wszystko z miernym skutkiem. Podlubalem cos w ustawieniach sieciowych Internet i Work. Active sync dziala i laczy sie z interetem przez laptopa ale nie wiem dokladnie jak skonfigurowac te ustawienia sieciowe zeby mi sie samoczynnie GPRS nie wlaczal tak jak wczoraj, bo pojde z torbami. Czy wykasowac polaczenie sieciowe do operatora z ustawien sieciowych dla swietego spokoju?..... Z gory dzieki za sugestie. Marek
Odpowiedz
(01-28-2010, 02:56 PM)MarekFinlandia napisał(a): Klaniam sie nisko Wszystkim w pierwszym poscie !
Probowalem ostatnio ustawiac siec, zeby laczyc sie przez activesync z internetem i chcialem rowniez wykryc i skonfigurowac polaczenie z prywatna sieca bezprzewodowa. Wszystko z miernym skutkiem. Podlubalem cos w ustawieniach sieciowych Internet i Work. Active sync dziala i laczy sie z interetem przez laptopa ale nie wiem dokladnie jak skonfigurowac te ustawienia sieciowe zeby mi sie samoczynnie GPRS nie wlaczal tak jak wczoraj, bo pojde z torbami. Czy wykasowac polaczenie sieciowe do operatora z ustawien sieciowych dla swietego spokoju?..... Z gory dzieki za sugestie. Marek

Zainstaluj lub uruchom Program NoData, i zrób w nim odpowiednie ustawiena
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
Witam serdecznie, mam podobny problem a konkretnie brak polaczenia przez WAP z Plus GSM. W starszych ROMach nie bylo klopotu natomiast te z WM 6.5 nie chca sie laczyc ani nawet przyjac konfiguracji. Po zablokowaniu domyslnego polaczenia programem NoData dziwnym trafem dalej usiluje sie laczyc za pomoca "niewidocznego" dla mnie ustawienia. Juz nawet nie wspominam o skonfigurowaniu sieci miedzy kompem a Omnia . Czy ktos moze pomoc ??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości