W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
windows mobile a wygląda jak android

Windows Mobile a wygląda jak Android
Witam, ma ktoś może taką nakładkę na WM żeby wyglądało jak Android 2.2? Widziałem zdjęcia takiego czegoś ale jak w google szukałem to cab który tam był nie działał. Wiem że jest to coś takeigo jak Manilla czy SBP ale podobno są tam opcje do wyboru tematu (coś jak htc sense czy jak zwykły android) z tym że jednocześnie tam ikonki z górnej belki idą z wyglądem androida. Wiem że jest emulacja androida na WM ale nie o to mi chodzi.
Odpowiedz
Hihi ale zamotałeś Smile
Daj linka do tego czegoś co tam znalazłeś, zobaczymy co to może po prostu jest to nakładka na SPB ( na 99% tak jest). Więc musisz mieć najpierw zainstalowane SPB a dopiero później instalujesz tamtą nakładkę. Ale więcej będzie można powiedzieć jak dasz linka i zobaczymy co i jak Wink
A co do "emulacji" to czegoś takiego nie widziałem Tongue
Odpowiedz
Nie emulacja tylko po prostu instalacja Androida na i900 - projekt Andromnia. Jak to działa - nie wiem ;D Można zobaczyć na YT Smile
Odpowiedz
[Obrazek: beztytuuddm.jpg]

Tak to wygląda, znalazłem to akurat na aukcji z allegro.

Jest tam jeszcze takie coś jak

[Obrazek: windows-mobile-theme-MobileSense-1.PNG]

Ale nie wygląda to na ten sam rom co wyżej ponieważ jest już górna belka wiec chyba ten osobnik coś kreciConfused

A co do Androida na i900 to czytałem gdzieś że już jest w zaawansowanych testach i podobno działa już moduł gsm i gps bo wcześniej podobno nie działało Smile
Odpowiedz
(01-19-2011, 12:11 AM)kaczor13134 napisał(a): Tak to wygląda, znalazłem to akurat na aukcji z allegro.

To skin do SPB Mobile Shell. Nazywa się DROID PRO+ v2.1 v2.2 by DOC3000 & MSKIP

(01-19-2011, 12:11 AM)kaczor13134 napisał(a): A co do Androida na i900 to czytałem gdzieś że już jest w zaawansowanych testach i podobno działa już moduł gsm i gps bo wcześniej podobno nie działało Smile

Chyba Ci się modele pomyliły. Na i900 jest coś czego nawet systemem nie można nazwać. Natomiast prawie w pełni działający android jest na Omnię II.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Ok, dzięki za info na temat SPB.

Co do androida nie będę się sprzeczał bo dawno czytałem taka informację więc mogę coś przekręcić Tongue
Odpowiedz
Bardzo fajna sprawa i miło się używa szkoda że napisy nie są po polsku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości