W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak zmienić miasto pogoda na pulpicie w m2d v2

Jak zmienić miasto (pogoda na pulpicie w M2D v2)
Witam.
Posiadam omnie pare dni. Nie wiem jak zmienic miasto na pulpicie. Chodzi o pokazywanie pogody w moim miescie a nie u poprzedniego wlasciciela
Odpowiedz Opera Windows Vista
Tapiesz na pogodzie, aktualizuj teraz. Połączy się z netem i pobierze zaktualizowaną pogodę. Działa to na podstawie nadajników sieci komórkowej (ustalanie pozycji).
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
(01-15-2011, 12:53 PM)Toldo napisał(a): Tapiesz na pogodzie, aktualizuj teraz. Połączy się z netem i pobierze zaktualizowaną pogodę. Działa to na podstawie nadajników sieci komórkowej (ustalanie pozycji).

nic nie pomaga aktualizacja
u mnie wyglada podobnie pulpit jak na zdjeciu tylko ze mam jeszcze napisane
ostrów wlkp + aktualna pogoda w ostrowie a ja chce z zielonej góry

Załączone pliki Miniatury

Zrób HR (Hard Reset) w takim razie. Będziesz miał telefon jak z pudełka i będziesz mógł wszystko sam poustawiać.
Odpowiedz Opera Windows 7
wolałbym jakis inny sposób bo narazie jestem troche zamotany i nie bardzo sie orientuje co i jak zrobić
Innego wyjścia nie masz, bo to jest tak zrobione że jeśli nie jesteś w stanie odświeżyć pogody nawet za x razem to jedynym wyjściem aby mieć swoją pogodę na głównym ekranie jest właśnie HR.
Odpowiedz Opera Windows 7
Może do Advanced Config zajrzeć czy tam nie jest coś poustawiane

Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
(01-15-2011, 05:23 PM)Toldo napisał(a): Innego wyjścia nie masz, bo to jest tak zrobione że jeśli nie jesteś w stanie odświeżyć pogody nawet za x razem to jedynym wyjściem aby mieć swoją pogodę na głównym ekranie jest właśnie HR.

Zrobilem tak jak mi doradziles ale nic nie pomoglo. wogole zauwazylem ze po aktualizacji i tak jest jakas zawiecha bo caly czas pokazuje -7 stopni a przeciez przymrozkow juz nie ma. udalo mi sie zrobic screen shota na ktorym wszystko widac. a wracajac do tego HR (hard reset) to duzo strace z telefonu? tzn czy duzo bede musial do niego wprowadzac?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości