W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
debusrom a6 standard lite dostępna 20 01 11

[ROM] DebusROM A6 Standard (Lite dostępna)[20/01/11]
no i wszystko jasne Smile dzieki za obszerna odpowiedz Smile jak narazie jest wporzadku Smile no ale jakas blokada by sie przydala inna Tongue

@EDIT pytanie do kucharza, w tym ROM'ie uzyles jakis sterow od wifi lub cos tam energo oszczedne? i pytanie posiadasz moze CSC i MODEM JPY?? bo nie moge znalesc tego nigdzie ;/ pozdrawiam i z gory dzieki za odp Smile
Odpowiedz Firefox Windows 7
(01-13-2011, 10:48 PM)Artii napisał(a): no i wszystko jasne Smile dzieki za obszerna odpowiedz Smile jak narazie jest wporzadku Smile no ale jakas blokada by sie przydala inna Tongue

@EDIT pytanie do kucharza, w tym ROM'ie uzyles jakis sterow od wifi lub cos tam energo oszczedne? i pytanie posiadasz moze CSC i MODEM JPY?? bo nie moge znalesc tego nigdzie ;/ pozdrawiam i z gory dzieki za odp Smile

Co do zmian jakie poczyniłem warto zajrzeć do CHANGELOGU Wink Ale odpowiadając na twoje pytanie, tak użyte są sterowniki WiFi ,które mają na celu zmniejszenie poboru energii (DXJPA - sugerowane przez hardcore'a). Co do modemu, XXJPY jest do znalezienia w necie (na xda Doc umiescil wszystkie modemy). Co do CSC DebusROM standartowo ma ustawione na XEU, ew. CSC zmieniasz w telefonie Wink
Odpowiedz Google Chrome Linux
i znowu zadowalajaca mnie odpowiedz Smile czyli juz wszystko wiem Smile i z niecierpliwoscia czekamy na niespodzianke jaka nam obiecales Tongue, mamy nadzieje ze to bedzie lada dzien Smile

Pozdro Smile

@Edit teraz to ja rozumiem przedtem 25% wcinało przez noc a teraz zaledwie tylko 1% Big Grin elegancko
Odpowiedz Safari Linux
Rom mam kilka dni i jestem b.zadowolony .Fajne ikonki .Może znajda się w A5 .Już się nie mogę doczekać nowej wersji romu Smile

[Obrazek: ss_circles_dark_oxygen11.jpg]
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Raczej się nie znajdą Wink Jak już pisałem zmiany jakie będziemy dokonywać w wyglądzie będą naprawdę niewielkie, mają upiększyć system a nie zmienić wygląd totalnie Wink
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Temat zaaktualizowałem do najnowszej wersji Wink
tu jest troszke inne kodowanie stron, nic nie mozna kliknac itp.. znalazlem na forum.android.com.pl

@EDIT jest oparty na JPY? czy na nowym bulidzie I9000XWJS3 ?? trzeba robic wipe?
Fakt, nie zauważyłem ;/ Poprawie jutro. Oparty jest na XXJPY, bo wg. mnie to obecnie najwydajniejsza wersja. Wipe nie jest obowiązkowy, jeśli przechodzisz z innego ROMu opartego równiez na JPY. A tak poza tym wszystko jest opisane w temacie Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości