W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dwa pytania o omnię

Dwa pytania o Omnię
Witam! Mam takie dwa pytanka odnośnie Omnii2.
Pierwsze z nich dotyczy połączenia internetowego, czy istnieje możliwość ustawienia tak wybierania typu połączeń, aby telefon najpierw sam sprawdził czy jest w zasięgu Wifi, a potem ewentualnie łączył poprzez pakiety gprs?
Drugie pytanko dotyczy programu Mobile Gadu2, mianowicie od jakiegoś czasu nie mogę się połączyć z serwerem, przy próbie połączenia wyskakuje informacja: "Wyszukiwanie adresu serwera Gadu-Gadu... Rozłączono..." i tak w kółko, obojętnie czy łącze się przez Wifi czy normalnie przez gprs. Czy miał ktoś podobny problem i ewentualnie jak go rozwiązać?
I jeszcze tak przy okazji zapytam czy warto przeinstalowywać automapę z 6.6.0 na najnowszą 6.7.0? Czy różnicę są jakieś duże i widoczne, czy śladowe poprawki?

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
Odpowiedz Firefox Windows 7
Pierwsze pytanie: nie da się, to nie Nokia.

Drugie pytanie: usuń MG i zainstaluj i ustaw na nowo.

Trzecie pytanie: zawsze warto instalować nowsze wersje mimo że nie zawsze zmiany są rewolucyjne.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
(01-09-2011, 02:25 PM)chelseatb napisał(a): Witam! Mam takie dwa pytanka odnośnie Omnii2.
Pierwsze z nich dotyczy połączenia internetowego, czy istnieje możliwość ustawienia tak wybierania typu połączeń, aby telefon najpierw sam sprawdził czy jest w zasięgu Wifi, a potem ewentualnie łączył poprzez pakiety gprs?
Drugie pytanko dotyczy programu Mobile Gadu2, mianowicie od jakiegoś czasu nie mogę się połączyć z serwerem, przy próbie połączenia wyskakuje informacja: "Wyszukiwanie adresu serwera Gadu-Gadu... Rozłączono..." i tak w kółko, obojętnie czy łącze się przez Wifi czy normalnie przez gprs. Czy miał ktoś podobny problem i ewentualnie jak go rozwiązać?
I jeszcze tak przy okazji zapytam czy warto przeinstalowywać automapę z 6.6.0 na najnowszą 6.7.0? Czy różnicę są jakieś duże i widoczne, czy śladowe poprawki?

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Witam! To mój pierwszy post na forum choć przeglądam je już od dawna, ale jak coś namotam to pardon z góry Big Grin Co do MobileGadu, miałem to samo. Zamiast przeinstalowywać program na nowo - spróbuj tak: włącz GG, kliknij OPCJE --> Konfiguracja --> zakładka ZAAWANSOWANE i tu zaznacz "Łącz samodzielnie z siecią". Oczywiście pola z hasłem i numerem gg obowiązkowe do wypełnienia. Mi w wersji 2.0.0.6057 działa na 100%. Nawiasem mówiąc, polecam Palringo ale to kwestia gustu Wink Pozdrawiam.
Jeżeli chodzi o Automape to poza nowszymi mapami ma poprawioną opcje automatycznego obracania ekranu na O2 Smile i nie trzeba już instalować dodatkowego softu do tego.

Pozdrawiam
J.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości