W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
internet explorer wifi problem

Internet Explorer, wifi, problem
Witam, mam taki mały problem z zapamiętywaniem haseł w Internecie Explorerze.
Dokładnie opiszę problem (ponieważ zaraz pojawią się odpowiedzi typu zmień przeglądarkę itp. Smile )

Aby połączyć się z siecią wifi (na uczelni) muszę mieć hasło i login, zatem włączam wifi i łączę się z punktem wifi.
Ale cały szkopuł polega na tym iż aby wpisać login i hasło muszę wejść w Internet Explorer, następnie jestem przenoszony na adres rutera i w tym miejscu wpisuję login i hasło klikam zaloguj i jestem połączony z siecią wifi.
Jednakże wpisywanie ręcznie za każdym razem hasła i loginu jest bardzo uciążliwe (chodzi o długość znaków) a IE nie oferuje w tym momencie opcji zapamiętywania haseł.

Próbowałem zatem w przeglądarce Opera jednakże nie mam przekierowania na stronę routera, po ręcznym wpisaniu adresu wciąż nie otwiera mi strony rutera, zostaje tylko i wyłącznie przeglądarka Internet Explorer.

Po dokładnym opisie (a bynajmniej mi się tak wydaje Smile ) podpowiedzcie co z tym fantem można zrobić ?

EDIT: Udało mi się rozwiązać problem instalując opere mobile 10 która chyba jako jedyna ma możliwość zapamiętywania haseł oraz przekierowania na stronę routera Big Grin
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości