W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
autorotacja w operze mini 5 1 problem

Autorotacja w Operze Mini 5.1 - problem
Po tym jak na romie Ryrzego SAID2/21889 telefon nagle przestał odtwarzać dzwonki (alerty, muzyka, filmy i powiadomienia o SMS działały normalnie) postanowiłem, że czas najwyższy na przesiadkę na inny ROM. Wybór padł na ock Eclipse 23118(TouchInput). Zadowolony jestem nadzwyczajnieBig Grin

A teraz do sedna sprawy. W rom wgotowana była Opera Mini 5.0.cośtam. Od razu nadpisałem ją ściągniętą z sieci Operą Mini 5.1.21594. Wyłączyłem w ustawieniach systemowych autorotację ekranu, jednak podczas używania przeglądarki ekran samoistnie się obraca. Doprowadza mnie to to szału, tym bardziej jak chce się coś przeczytać leżąc w łóżku na boku.

Czy ktoś spotkał się z takim zachowaniem Opery?

Dodam, że przy Operze Mobile 10 taki problem nie występuję, jednak działa ona stanowczo zbyt wolno by można było z niej komfortowo korzystać.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Znajdź w menu start "ogsensor" i go kliknij - wyskoczy Ci okienko "GSensor Active. Do yo want close?" - klikasz TAK i już nie będzie się obracał.
Nie mogę znaleźć niczego takiego w menu start. W katalogu windows i program files również nie ma takiej aplikacji. OCK zamieścił również aplikacje Favorite Hackings, jest tam co prawda możliwość wyłączenia funkcji autorotacji, ale de facto jest to skrót do zmiennej systemowej dostępnej standardowo w Ustawieniach.

Znalazłem gdzieś Operę Mini 5 beta tam problem z automatycznym obracaniem nie występuję dlatego, że ta funkcja została dodana właśnie w wersji 5.1.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości