W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
root dla blade a

[Tutorial] Root dla Blade'a
Aby zrootować ZTE Blade wykonujemy poniższe kroki.

1. Pobieramy aplikację Universal Androot
Kod:
http://www.multiupload.com/4Y5T2UJTYJ

2.Wgrywamy ją na kartę pamięci, instalujemy przy pomocy Astro lub innego menedżera plików.

3. Następnie uruchamiamy aplikację, pokaże się naszym oczom takie coś:
[Obrazek: 45924d1285080354-universal-androot-ile-p...ndroot.jpg]
, nic nie zmieniamy tylko klikamy Go root, czekamy aż się zrobi. Po wszystkim resetujemy urządzenie które będzie od tej pory zrootowane.

UWAGA, wszystkie zmiany wykonujesz na własną odpowiedzialność. Jeśli nie jesteś czegoś pewien, przeczytaj dokładnie lub zapytaj! Nie odpowiadam za bricka!!
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Może mi ktoś napisać jak zainstalować sterowniki pod win7 x64?
Odpowiedz
Ręcznie trzeba podmienić w menedżerze plików (opcja z dysku).

Odpowiedz
W jaki sposób? Krok po kroku bym prosiłSmile
Odpowiedz
Klikasz w menedżerze na urządzenie z wykrzyknikiem prawym klawiszem, aktualizuj oprogramowanie sterownika, w nowym oknie Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterownika, dalej Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze, dalej z dysku, klikasz przeglądaj i podajesz mu pliki sterownika, zatwierdzasz wszystkie okna, jak wyskoczy okno że sterownik nie jest podpisany daj mimo to kontynuuj. I tak plik z mdm w nazwie jest od modemu a usbadb od ADB i od wgrywania softu. To jest podstawowa czynność obsługi Windowsa, nawet bez związku z Androidem więc warto to umieć.

Odpowiedz
To jest podstawowa czynność dlatego zrobiłem tak już na początku. Myślałem że jest jeszcze inny sposób na wgranie tych sterowników ponieważ ten sposób nie działał...do terazWink Wcześniej wyskakiwało mi że sterowniki nie są przeznaczone na to urządzenie. Po zmianie romu zadziałało ale i tak dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
Odpowiedz
Niestety, telefon przestał się włączać i widzę na ekranie jedynie zielonego androida i nic się nie dzieje. Nie pomogło wyjęcie baterii. Przy włączeniu dalej to samo. Musiałem robić system od nowa. Jakieś pomysły jak uzyskać roota na OLED?
Odpowiedz
Wgrać inny rom?

Odpowiedz
siemka,
możliwe żeby telefon już był po root-cie (nówka sztuka z play) bo po włączeniu programu wyświetla się komunikat że telefon jest już ma root zrobionego i pyta czy wykonać go mimo to ponownie ?????
Odpowiedz
Nie, czasami tak się zdarza jak u Ciebie, wykonaj ponownie i będzie ok.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości