W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
uwalony sgs

Uwalony SGS
Witam...mam MEGA PROBLEM...skorzystałem z tego poradnika
Kod:
http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2010/12/samsung-galaxy-s-jeszcze-szybszy-instalacja-androida-2-2.1
.....ale po punkcie 7 ( wgranie CF-Root-XW_XEE_JPA-v1.2-Busybox-1.17.1) podłącam telefon i nie wykrywa mi pamięci wewnętrznej tylko Androida i nie moge wgrac ClockworkMod Recovery.....Czy uwaliłem telefon??? ....co mam teraz zrobić....pomóżcie Sad
Odpowiedz Firefox Windows 7
Ten link coś nie bangla, więc ciężko mi określić co właściwie zrobiłeś do tej pory Big Grin

Cytat:podłącam telefon i nie wykrywa mi pamięci wewnętrznej tylko Androida i nie moge wgrac ClockworkMod Recovery.....Czy uwaliłem telefon??? ....co mam teraz zrobić....pomóżcie Sad
1) Jaki masz ustawiony tryb połączenia USB?
2) Co rozumiesz przez to, że nie możesz CWM wgrać?
3) Co tam z resztą funkcji telefonu?
Odpowiedz Firefox Windows Vista
sorki...tu jest jescze raz link
Kod:
http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2010/12/samsung-galaxy-s-jeszcze-szybszy-instalacja-androida-2-2.1
...telefon sie włącza...wychodzi napis samsung Galaxy S z taka animacja...a pozniej wyłącza sie ekranik i telefon co chwile wibruje. W dodatku teraz przestało mi sie włączać Download mode...a działało wczesniej (włączyłem przez adb )...co teraz?? ...przed odblokowaniem download mode ustawiłem na Debugowanie USB.
Nie działa Ci tylko download, czy także wejście do recovery?

Spróbuj też może wyjąć na kilka minut baterię i wtedy odpal download mode.

Natomiast z tego, co ogarniam temat to jeżeli uwaliłeś soft i nie masz opcji na dostanie się do recovery/download to jedyną opcją pozostaje przerobiony kabelek, który sam wrzuca do downloadu. Tu masz więcej na ten temat:
Kod:
http://forum.android.com.pl/f193/unbrick-z-ua-yciem-wtyczki-usb-i-rezystora-31306/
Nie działa ani recovery ani download.A czy pomogą mi w serwisie samsunga w ramach gwarancji?? Boje się że znowu coś źle zrobię...wiec wolał bym oddać fona w ręce fachowca. Chyba ze jest ktoś z okolic Będzina(Sosnowiec, DG, ..) kto mi pomoże....??? oczywiście nie za darmo Smile
oddaj na gwarancji oczywiscie posciemniaj ze samo sie Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
(12-19-2010, 11:13 AM)Ryrzy napisał(a): oddaj na gwarancji oczywiscie posciemniaj ze samo sie Smile
Dokładnie Smile Najlepiej jak powiesz, że aktualizowałeś przez kiesa i po reboocie telefon już odmówił posłuszeństwa Smile

Telefon mam z Orange..wiec oddać do nich czy lepiej do punktu samsunga??
Lepiej do samsunga, ludki z orange i tak tam go wyślą, a całość będzie po prostu dłużej trwała Smile
(12-19-2010, 01:31 PM)Cycero napisał(a): Lepiej do samsunga, ludki z orange i tak tam go wyślą, a całość będzie po prostu dłużej trwała Smile

Dzięki za helpa...napisze później co z tego wynikło.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości