W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
oznaczenia wersji romów pomoc

Oznaczenia wersji ROMów - pomoc.
Witam,

Muszę wgrać nowy ROM (w obecnym mam problem z odpowiedzią na SMS) i nie wiem, jak odróżnić, która wersja jest najnowsza.
Skłaniam się ku ROMom Ryrzego.
Prosiłbym bardzo o podanie, jaki jest jego najnowszy soft?
Tu -> http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=74 znalazłem jeden soft oznaczony 28xxx ale widziałem też np 23xxx, który został dodany później (o ile dobrze pamiętam).

Jak odróżnić wersje i jak już wspominałem, który ROM Ryrzego na WM 6.5.x jest najnowszy?

Z góry dzięki za odpowiedź.

PS. Nie znalazłem tego nigdzie i proszę nie pisać, że mi się szukać nie chce.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
I Twój najnowszy ROM to Build 23563?
Jak to się ma do wersji np. 28230, której numer oznaczenia jest wyższy?
28230 jest chyba z początku tego roku albo z końca zeszłego o ile pamięć mnie nie myli, to też był jeden z pierwszych jaki wgrałem na omnie. Aktualnie jak pisał Ryrzy, 23563 jest najnowszy i moim skromnym zdaniem chyba najlepiej się sprawuje na ww sprzęcie.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Windows 7
Obecnie mam i900SAID2/23071 Ryrzego i normalnie to może nie zmieniałbym gdyby nie ten bug z SMSami.
Skoro ostatni z listy jest najnowszy to zaraz wgrywam Wink

Pytanie, czy nie ma on jakiś "wkurzających" bugów i działa w miarę stabilnie jednocześnie mając stosunkowo małe zużycie baterii?
I którą wersję wybrać? Skłaniałbym się ku M2D Classic, ale nie wiem, czy nie będzie zbyt "zamulać"?

Wybaczcie, że tak wypytuję, ale chciałbym mieć pewność, że wybieram dobry ROM i nie będę go musiał zmieniać po 2 dniach...
Classic na bank nie będzie zamulać.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
A jak jest ze stabilnością? Odpowiedź na SMSy działa już normalnie?
Ja zawsze miałem manile i nie narzekałem, wszystko chodziło jak powinno.

Wybaczcie, że jeszcze męczę, ale tak się zastanawiam... Może lepszy będzie WM 6.1 od tego 6.5?
Jak myślicie, warto brać tego 6.5?
Jeśli chcesz cały czas grzebać rysikiem to możesz, ale 6,5 praktycznie odsłużysz paluchem...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości