W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
da sie wgrać rom gdy ma w usb 1 a nie 2

Da Sie Wgrać Rom Gdy Sie ma w usb 1.0 a nie 2.0
Da Sie Wgrać Rom Gdy Sie ma w usb 1.0 a nie 2.0
chodzi o rom ryrzego pod windowsen xp, nie mam portów usb 2.0.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
(11-27-2010, 09:12 PM)sajmon1983 napisał(a): Da Sie Wgrać Rom Gdy Sie ma w usb 1.0 a nie 2.0
chodzi o rom ryrzego pod windowsen xp, nie mam portów usb 2.0.

Nie pytaj tylko sprawdź. Jak pójdzie to będzie szło. Moim zdaniem powinno zadziałać.Wink
Nic nie zepsujesz raczej.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Nie ma znaczenie bo chodzi tylko prędkość transferu, czytaj, rom będzie się dłużej wgrywać.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Próbowałem wgrać radiorom exe na kompie z USB1.1 i za pierwszym razem się nie udało, za drugim razem się nie udała, za trzecim razem transfer się zatrzymał na amen i po godzinie odłączyłem sprzęt.
Efekt: Omnia uwalona, monahans i serwis
Nie polecam
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Powtarzam, numerek przy usb nie ma znaczenia. Najczęściej problem jest ze sterownikami, poza tym Omnia jest kapryśna jeśli chodzi o flashowanie.
Toldo mam nadzieje że z doświadczenia tak piszesz a nie z domysłów, bo to akurat delikatna sprawa.
Kiedyś przez usb w wersji 1.1 wgrywałem i niestety błąd - to były początki i myślałem że to już koniec Smile
Ale po podłączeniu do usb 2.0 udało się wgrać poprawnie.

NIE POLECAM WGRYWAĆ ROMÓW PRZEZ USB 1.1 (Z DOŚWIADCZENIA)
Odpowiedz Firefox Windows 7
Wgrywałem zarówno przez 1.1 jak i 2.0 kilka razy. Za każdym razem bezproblemowoWink
Z tego co pamiętam z początków romowania (jakieś dwa lata temu) to ZAWSZE były kłopoty podczas romowania przy USB 1.0- koledzy tyle omni uwalili że zgroza. Tylko wtedy romy były z radioromem a jak wiemy to przeważnie błąd przy wgrywaniu radioromu uwalał dużo omni. Ale ja także osobiście nie polecam wgrywania romu poprzez USB 1.0- tylko że ja jestem ostrożny aż do przesady. Tongue
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz Mozilla Windows XP/2003
ja moją omnię uwaliłem (mając usb 1.0/1.1) GrandPrixem... teraz wgrywam kilka razy na tydzień rom updaterem *.exe i nie ma żadnych problemów Smile

ps# wszystko odbywa się bez radioRoma Tongue
Odpowiedz Opera Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości