W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
da sie wgrać rom gdy ma w usb 1 a nie 2

Da Sie Wgrać Rom Gdy Sie ma w usb 1.0 a nie 2.0
Da Sie Wgrać Rom Gdy Sie ma w usb 1.0 a nie 2.0
chodzi o rom ryrzego pod windowsen xp, nie mam portów usb 2.0.
Odpowiedz
(11-27-2010, 09:12 PM)sajmon1983 napisał(a): Da Sie Wgrać Rom Gdy Sie ma w usb 1.0 a nie 2.0
chodzi o rom ryrzego pod windowsen xp, nie mam portów usb 2.0.

Nie pytaj tylko sprawdź. Jak pójdzie to będzie szło. Moim zdaniem powinno zadziałać.Wink
Nic nie zepsujesz raczej.Wink
.

Odpowiedz
Nie ma znaczenie bo chodzi tylko prędkość transferu, czytaj, rom będzie się dłużej wgrywać.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Próbowałem wgrać radiorom exe na kompie z USB1.1 i za pierwszym razem się nie udało, za drugim razem się nie udała, za trzecim razem transfer się zatrzymał na amen i po godzinie odłączyłem sprzęt.
Efekt: Omnia uwalona, monahans i serwis
Nie polecam
Odpowiedz
Powtarzam, numerek przy usb nie ma znaczenia. Najczęściej problem jest ze sterownikami, poza tym Omnia jest kapryśna jeśli chodzi o flashowanie.

Odpowiedz
Toldo mam nadzieje że z doświadczenia tak piszesz a nie z domysłów, bo to akurat delikatna sprawa.
Kiedyś przez usb w wersji 1.1 wgrywałem i niestety błąd - to były początki i myślałem że to już koniec Smile
Ale po podłączeniu do usb 2.0 udało się wgrać poprawnie.

NIE POLECAM WGRYWAĆ ROMÓW PRZEZ USB 1.1 (Z DOŚWIADCZENIA)
Odpowiedz
Wgrywałem zarówno przez 1.1 jak i 2.0 kilka razy. Za każdym razem bezproblemowoWink

Odpowiedz
Z tego co pamiętam z początków romowania (jakieś dwa lata temu) to ZAWSZE były kłopoty podczas romowania przy USB 1.0- koledzy tyle omni uwalili że zgroza. Tylko wtedy romy były z radioromem a jak wiemy to przeważnie błąd przy wgrywaniu radioromu uwalał dużo omni. Ale ja także osobiście nie polecam wgrywania romu poprzez USB 1.0- tylko że ja jestem ostrożny aż do przesady. Tongue
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz
ja moją omnię uwaliłem (mając usb 1.0/1.1) GrandPrixem... teraz wgrywam kilka razy na tydzień rom updaterem *.exe i nie ma żadnych problemów Smile

ps# wszystko odbywa się bez radioRoma Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości