W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaOcena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
samsung gt i9020 google nexus s następcą one

Samsung GT-i9020 Google Nexus S następcą Nexus One
Dziś wreszcie wyjaśniła się sprawa mitycznego następcy Google Nexus One. Okazuje się, że zdecydowana większość plotek na temat słuchawki była prawdziwa i faktycznie jej produkcją zajmie się Samsung.
[Obrazek: nexus-s-itw-sm-1.jpg]
Zgodnie z nowymi doniesieniami, pełna nazwa smartfona będzie brzmiała Samsung GT-i9020 Google Nexus S. Wiadomość o autentyczności słuchawki dotarła do nas w pierwszej kolejności dzięki serwisowi Best Buy, w ofercie którego pojawił się nowy telefon sygnowany nazwą Google. Ten news pociągnął za sobą kolejne i już po kilku godzinach w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia urządzenia oraz część specyfikacji.
[Obrazek: nexus-2.jpg] [Obrazek: nexus-3.jpg]
Patrząc na zdjęcia można przyznać, że pierwsze plotki o Nexus S były prawdziwe i faktycznie wygląda on jak przedłużenie serii Galaxy, a dodatkowo sugeruje to sama nazwa smartfona. W gruncie rzeczy można zaryzykować stwierdzenie, że jest to odrobinę poprawiony Samsung Galaxy i9000, z recenzją którego możecie zapoznać się na naszym serwisie.

Niestety nie wiemy wiele o specyfikacji GT-i9020. Słuchawka będzie wyposażona w czteropasmowe GSM oraz pasmo 1700MHz w 3G, używane wyłącznie przez operatora T-Mobile, który ma zająć się sprzedażą telefonu w USA. Poza tym na pokładzie Nexusa S znajdziemy aparat 5Mpix i baterię 1500mAh.

Zdjęcia niestety nie pokazują jaki system operacyjny wykorzystuje smartfon, więc na potwierdzenie plotek o premierze Androida 2.3 Gingerbread właśnie na Samsungu Nexus S musimy jeszcze poczekać.


Źródło:
Kod:
www.komorkomaniak.pl
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości