W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 36 głosów - średnia: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
odblokowanie recovery download mode poprzez 3 przyciski

[Tutorial] Odblokowanie Recovery/Download mode poprzez 3 przyciski
Kolego mi chodzi o to,czy mogę wgrać softa uruchamiając recowery poprzez adb, jak uruchomię komendę to pojawia mi się właśnie żółty pamperek z trójkątem jak jak przy uruchomieniu 3 klawiszy, tylko ze adb uruchomić adb muszę włączyć telefon i tu moje pytanie brzmi, czy nie uwale fona.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Nie uwalisz fona. Jak będę miał trochę czasu to wrzucę opis wgrywania softu odinem.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Windows 7
Kurczę ja tego aparatu nie rozumiem..Co moge jeszcze zrobić by wejść w recovery za pomocą 3 przycisków.
Tak tylko faktycznie jak mi się nie uda wgrać odinem to zaraz wyskoczy błąd i pojawi magiczny obrazek przyprawiający mnie o bóle komóreczka i komputerek i wtedy jak wejdę w recowery przez ADB na pewno nie.
A jeszcze jedno jak wgrywałem pierwszego softa odinem to nie mogłem go za aplikować.wyskakiwał błąd.Zrobiłem podobna procedurę jak przy wgrywaniu rekovery i zaznaczyłem jeszcze opcje phone bootloader update.I w tedy poszło jak malowana strzała a przeglądam inne stronki i nikt nie wspomina o zaznaczeniu tej opcji.Bo wiem ze jak wgrywałem tak jam mamy opisane na forum to wyskakiwał błąd, laptop stał nieruchomo z fonem i po wyjęciu baterii system już nie chciał się uruchomić,wtedy jeszcze działało klikniecie tzrech klawiszy wiec nie było problemu,a teraz sie boje ze nie wejde w recowery przez adb i sie chyba rozpłaczę.
(11-24-2010, 12:37 PM)grammatik_2004 napisał(a): Kurczę ja tego aparatu nie rozumiem..Co moge jeszcze zrobić by wejść w recovery za pomocą 3 przycisków.
Tak tylko faktycznie jak mi się nie uda wgrać odinem to zaraz wyskoczy błąd i pojawi magiczny obrazek przyprawiający mnie o bóle komóreczka i komputerek i wtedy jak wejdę w recowery przez ADB na pewno nie.
A jeszcze jedno jak wgrywałem pierwszego softa odinem to nie mogłem go za aplikować.wyskakiwał błąd.Zrobiłem podobna procedurę jak przy wgrywaniu rekovery i zaznaczyłem jeszcze opcje phone bootloader update.I w tedy poszło jak malowana strzała a przeglądam inne stronki i nikt nie wspomina o zaznaczeniu tej opcji.Bo wiem ze jak wgrywałem tak jam mamy opisane na forum to wyskakiwał błąd, laptop stał nieruchomo z fonem i po wyjęciu baterii system już nie chciał się uruchomić,wtedy jeszcze działało klikniecie tzrech klawiszy wiec nie było problemu,a teraz sie boje ze nie wejde w recowery przez adb i sie chyba rozpłaczę.

Bez urazy, ale czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? (już wiem czemu to tak klepią na maturze)
Przeczytaj pierwszy post tego wątku od początku do końca ze 3 razy,a nie bedziesz pisał że nigdzie nie ma info o zaznaczeniu opcji Phone Bootloader Update. Jeśli nie radzisz sobie z czytaniem to nie radze się brać za zmianę ROMU, tylko wyślij go do serwisu i powiedz że chcesz Froyo i po bólu.

Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
Kolego czytam ze zrozumieniem tylko chodzi mi czy przy zmianie softu tez mam to zaznaczyć , bo jak nie miałem tej opcji to nie chciał mi się zainstalować na fonie. A co do odesłania fona do servisu zapomnij. Miałem omnie wgrywałem romy na okrągło.miałem omnie 2 to samo a to , mój pierwszy aparat z androidem.Juz raz go ubiłem, własnie przy wgrywaniu recowery poraz drugi .bezpośrednio po wgraniu działało jak ta lala, wgrałem niebrandowanego softa i to samo nie działa.
pięknie opis działa Smile podziękował Smile plusowski SGS już wchodzi w download mode Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
(12-03-2010, 05:01 PM)Ryrzy napisał(a): pięknie opis działa Smile podziękował Smile plusowski SGS już wchodzi w download mode Smile

Cieszę się że mogłem pomóc.
Teraz przydałby się jakiś port do Gingerbread'a na SGS i byłoby miodzio.
[Obrazek: galaxysu.jpg]

Zyskaj konto DROPBOX za free:
http://db.tt/6jyyQzI
Jeśli użyjesz tego linka oboje zyskamy dodatkowe 250MB na przechowywanie danych!
Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
Odblokowanie Recovery/Download przy wielkiej pomocy Ryrzego zadziałało na Windows 7 64 bit . i9000 z Playa Smile
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Ladnie...szybko i bez problemu poszlo Smile
opis dziala potwierdzam Smile mam juz odblowkowany download mode Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości