W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 41 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 powrót z rom by ryrzy do oryginalnego

[WM6.5] Powrót z ROM by Ryrzy do oryginalnego
Witam serdecznie,
szukałem informacji w jaki sposób mogę powrócić z modyfikowanego ROMu by Ryrzy do normalnego ale brandowanego PLAY'owskiego i nigdzie nie znalazłem dokladnych informacji ani namiarów na odpowiednie programy.
W związku z powyższym mam prośbę:
- czy mogłbym prosić o opis jak to zrobić, żeby nie "uwalić" telefonu
- jakimi programami to zrobić pod Windows 7
- namiary na odpowiednie softy/programy

Z góry dzięki!
Zapewne mój post niejednej osobie się przyda, która chce powrócić na oryginał..
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
(01-24-2010, 03:49 AM)konikowy napisał(a): Witam serdecznie,
szukałem informacji w jaki sposób mogę powrócić z modyfikowanego ROMu by Ryrzy do normalnego ale brandowanego PLAY'owskiego i nigdzie nie znalazłem dokladnych informacji ani namiarów na odpowiednie programy.
W związku z powyższym mam prośbę:
- czy mogłbym prosić o opis jak to zrobić, żeby nie "uwalić" telefonu
- jakimi programami to zrobić pod Windows 7
- namiary na odpowiednie softy/programy

Z góry dzięki!
Zapewne mój post niejednej osobie się przyda, która chce powrócić na oryginał..

Tak samo jak wgrywałeś rom od Ryrzego.A jeśli to nie ty wgrywałeś to podobno tak samo sie wgrywa jak z Visty Opis
Ja jednak nie próbowałem.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Normalnie, nie ma w tym żadnej innej filozofii i nie ma po co jej tworzyć, ani szukać na kilku forach :/
Znajdź sobie brandowany rom, zassaj plik .exe, poczytaj poradniki odnośnie wgrywania pod Vista i W7.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Tutaj masz Program i opis:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=67

a tutaj masz ROMy:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=28

Programy do pobrania z Działu aplikacje PC
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Witam chłopaki!
O 6 rano udało mi się wgrać normalnego softa i śmiga jak talala :-)
Wczoraj kupiłem OMNIĘ z ROMem Ryrzy'ego ale ma zbyt dużo bajerów jak dla mnie, których nawet nie mogłem okiełznać.
Sama szata graficzna świetna, o niebo lepsza od standartowego ale zbyt skomplikowana jak dla mnie.
Z tego co kojarże miałem wersję 28081 coś takiego..
Wgrałem normalnego softa ze strony SAMSUNGA i jest wszystko przejrzyście ale.. ale jednak brakuje tam czegoś Smile)
Może polecicie jakiś ciekawy graficznie soft, bez jakiś zbędnych bajerów? Moze Ryrzy Ty polecisz coś ciekawego jak dla amatora WM ?
Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki za zaangazowanie.
MK
Wgraj sobie rom lite Ryrzego, taki build jaki Ci pasuje. Zajrzyj na Omniablog.pl, tam masz wszystkiego romy Ryrzego opisane, wraz z linkami.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Jestem w trakcie sciagania UltraLite WM6.5 build 28014 (czyli belka na dole)
będzie to odpowiedni soft dla mnie czy za bardzo okrojony?
Pozdr
Ten rom jest czysty, nie ma w nim nic. Czysty Windows Mobile czyli szybkość plus możliwość instalowania tego co potrzebujesz. Dobry wybórWink
Uboższy niż normalny, niebrandowany oryginalny soft Samsunga Big Grin ?
A mozę coś konkretnego polecisz jak dla mnie? Coś trochę bogatszego, hehe Smile ?

PS. Czy ten soft UltraLite wgrywa się tak samo jak oryginalny, niebrandowany SAMSUNGA poprzez GranPrixa ? Nie ryzykuję?
Ryzykowałbym gdybym bawił się dodatkowo z RADIEM? Dobrze rozumiem?
PPS. A do czego wogole służy RADIO ?
Zauważ że soft samsunga jest wypełniony po brzegi. Porównaj sobie np SAID1 z romem Ryrzego np. 28008 z Manilą. W oryginalnym romie masz jakieś 40mb wolnego na telefonie (nie mówię o tych 8Gb) a u Ryrzego zostaje Ci jakieś 130. I Ty twierdzisz że romy Ryrzego są bajeranckie... Ze swojej strony polecam rom który mam w podpisie, jest on jeszcze z belką na górze, ale to IMHO najlepszy rom jaki wyszedł z kuchni Ryrzego... Natomiast jeśli chodzi o inne romy to pobieraj wersję Normal albo M2D/M2DC jeśli nie chcesz na maksa odchudzonych.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości