W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak długo wgrywa się rom?

Jak długo wgrywa się ROM?
Witam.
Aktualizuję właśnie ROM w mojej Omni i od jakichś 30minut postęp zatrzymał się na "Downloading image 67%". Czy to ma tyle trwać?

Kod:
Service stopped successfully
Calculating file parameters(DISKIMAGE)....
Calculating file parameters(DISKIMAGE) Done!!
OnDeviceChange: DBT_DEVICEARRIVAL
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA Device 1 ready to download!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA 1 starts downloading...
Don't plug it out until the label becomes blue!!!
EBOOT will be written.
Total 1 PDA region(s) will be written .
Downloading EBOOT...
PDA Reboot to download Eboot twice!!!
Service is already stopped. So I will NOT Re-start the service...
OnDeviceChange: DBT_DEVICEARRIVAL
PDA Device 1 ready to download!
PDA 1 starts downloading...
Don't plug it out until the label becomes blue!!!
EBOOT will be written.
Total 1 PDA region(s) will be written .
Downloading EBOOT...
EBOOT finished!!
Downloading PDA region #1(DISKIMAGE)...
PDA Write count : 745
PDA finished!!
Downloading CSC...
GetSize : 26624
CSC finished.
Downloading MultiLang...
GetSize : 96377787
Odpowiedz
ROM wgrywa się kilka minut, czym wgrywasz ? ROM w formie EXE czy GradPrixem ?
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Grand Prix

edit:
System win7 x86. ROM 23563_M2D_2.0 wrzuciłem do EXEcutor_2.7 i go rozebrałem. W USDL_GrandPrix_v1.6.4_VISTA dodałem loader, pda, csc, multilang. Dałem detect i start downloading. No i reszta jak widać.
Odpowiedz
no to skąd Ci się wzioł multilang to ja nie wiem Big Grin Big Grin

Tego sie nie wybiera !! gdybyś nie zauważył wybrałeś tam plik który już wcześniej wybrałeś.... wybierz wszystko poza multilang i odpal wgrywanie jeszcze raz Dodgy
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości