W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
one click lag fix apk 2 4

One Click Lag Fix APK - 2.2.4
Spróbuj zainstalować Voodoo lagfix, do niego nie potrzeba nawet roota:
Kod:
http://project-voodoo.org/

A z twoim problemem to możliwe że nie masz pełnego roota. Bo z tego co kojarzę gdzieś czytałem, że można wykonać 3 rodzaje roota.
Odpowiedz
Imo dużo lepszą opcją byłoby flashnięcie jakiegoś romu za pomocą odina/przez recovery (zniknie mu syfiasty brand orange) niż VD.
Odpowiedz
własnie nad tym pracuje bede sie zabierał za wgrywanie andka 2.1 oryginalnego samsungowskieg
Odpowiedz
a jak sie wgra oryginalny niebrandowany soft to traci sie gwarancje? Przymierzam sie do wziecia Galaxy z Playa i chcialbym wiedziec jak to wyglada, bo pewnie brandowany shit przeszkadza w obsuldze telefonu?
Odpowiedz
ja wiem czy traci gwarancie posiadaliśmy omnie soft wgrywałem 100000 razy a aparacik na servis oddawałem 3 razy i nik nie patrzył nawet jakiego mam softa zawsze chamy mi wgrywali shj3.A na przykładzie moim brand z orange o ja to jakaś masakra nasrane gówien porównywałem prace mojego sgs z kolegi na orginalnym sofcie i dlatego tez zmieniłem ale wgrywam teraz odinem andka 2.2 od Ryrzego Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości