[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nowe smartfony dla biznesmena

Nowe smartfony dla biznesmena
Na blogu sieci Orange pojawił się wpis informujący o wprowadzeniu w przyszłym tygodniu 3 nowych smartphonów do oferty.
Chyba najbardziej oczekiwany będzie HTC HD2 Smile

Cytat:Od przyszłego wtorku wprawadzamy do oferty Orange dla Firm trzy nowe smartfony: BlackBerry Bold 9700, HTC HD2 i Nokia E72. Nie będę się rozpisywał o zaletach tych urządzeń, bo wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę, aby pojawiły się opisy i testy przeprowadzone przez ekspertów. Jak dla mnie wszystkie mają coś w sobie, ale nie ukrywam, że jako uzależniony miłośnik BB już testuję nowego Bolda. Na weekend opiszę wrażenia. Mam nadzieję, że pozostali producenci, którzy robią równie dobre urządzenia wybaczą mi odrobinę prywaty na blogu.

[Obrazek: bhn2201.jpg]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows XP/2003
jako ciekawostkę napiszę, że Orange ma wyprzedaż Samsungów Omnia i900 na zasadzie - abo 59 na 24 miesiące i tel za 999 zł Big Grin gdzie wave bodajże już jest za 7xx. Orange wymiata Big Grin
Google Chrome Windows 7
sorry ze odkopuję wątek, ale
jeśli w orange za 59zł na dwa lata jest, czy już może był Omnia I900 za 999zł to jaki sens jak nówka można było kupić za 800zł?
Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości