[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak orange traktuje klientów

Jak Orange traktuje klientów...
no tak, ale PLAY to PLAY :/ a cala rodzina i kobieta w Orange, więc jestem trochę na to skazany..
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
ja tez byłem dlatego kupiłem żonie starter z play, nowy telefon i rozmawiamy i smsujemy cały czas za free
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Ja w orange jestem 10 lat, zawsze płaciłem fv terminowo i bez kitu 7 dni zwłoki z zapłatą po raz pierwszy i telefon mi zablokowali... No coment... Operatora o kant d... rozbić.
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista
Orangutan zawsze tak robił z ludźmi.
Najlepsze jak zapomnisz i jedziesz w drodze i chcesz zadzwonić.Big Grin
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
(11-07-2010, 03:10 PM)Ryrzy napisał(a): ja tez byłem dlatego kupiłem żonie starter z play, nowy telefon i rozmawiamy i smsujemy cały czas za free

W play smsowanie do tej sieci jest za darmo ?
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Zależności od taryfy mogą być darmowe smsmy do wszystkich sieci lub darmowe rozmowy i smsmy do play.
Odpowiedz Opera Windows 7
orange to wogólę nie wypał. ja chętnie przeżucił bym się na jakąś inną t-mobile albo play bo ma 4G
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
Kwestia oplacalności ofert to jedno.

Jeżeli chodzi o przenosiny samo Orange, znajomu chciał przedluzyc umowe to owszem, potraktowali go jak wyzej, natomiast jak przyszedl zeby zamienic operatora to juz zupelnie inna bajka. Polecam wiec maly blef przy przedluzaniu umowy Smile

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Ja nie narzekam na Orange i uważam tego operatora za najlepszego obecnie na rynku, jeśli chodzi o mobilność i łączność internetu. Telefon mam na kartę i mając głęboko wszelkie oferty operatorów z darmowymi minutami czy smsami. Na co to komu wchodzącej w życie erze smartfonów? Posiadam orange free na kartę za miesięczne doładowanie 25zł dostaję GRATIS 1.25GB transferu na internet, który, na co warto zwrócić uwagę bo żaden z pozostałych operatorów tego nie robi, przechodzi mi na każdy miesiąc, jeśli go nie wykorzystam. Aktualnie mam 9968,4MB transferu ważnego do 16.05. Przez internet dzwonię i piszę smsy. Zazwyczaj, kiedy mija mi ważność doładowania to na koncie mam ok 10zł, czyli jedynie 15zł/miesiąc wydaje na połączenia i smsy.
Który operator zapewni mi taką mobilność i koszty? Żaden inny. Robiłem porównanie mobilnego internetu na telefon na ramach gazetki wśród ofert na kartę, wszyscy dalej są na szarym końcu np. 5zł za 20MB czy tam 100MB? Śmiech na sali.
Odpowiedz Safari MacOS

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości