W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
opis ustawień w audio control panel

Opis ustawień w Audio Control Panel
Witam. Chciałbym zwiększyć głośność słuchawek i dzwonków. tylko jest tyle ustawień że nie wiem co i jak zmienić. wie ktoś może coś na ten temat??
Odpowiedz Opera Windows 7
Po pierwsze piszesz w dziale dla O2 a w profilu masz I900 więc, uzupełnij profil(no chyba, że w złym dziale umieściłeś). W I8000 nie wiem po co zwiększać głośność, przeca jest głośno Big Grin
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz Firefox Windows 7
już zmienione. a może jednak dla mnie jest za cicho ...
Kolego ja tez nie rozumiem po co chcesz zwiększać głośność w O2 .A skoro musisz to raczej wybierz się do laryngologa Wink
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
takie rady to sobie gdzie wsadźcie. dziekuję za taką pomoc ... dla mnie jest troszeczke za cicho
jjmalin Widzę że nie znasz się na żartach .Forum jest dla ludzi wyluzowanych którzy spędzają tutaj miło czas a przy okazji wymieniają się dostępną wiedzą .Więc się nie denerwuj i nie obrażaj się tak szybko .
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Ano ano, trochę humoru nie zaszkodzi.
W każdym bądź razie, nie wiem czy jest jakaś metoda na podgłośnienie bardziej niż max, wydaje mi się, że nie Wink
Słuchawek z zestawu używasz ?
Jeżeli pomogłem lub jesteś zadowolony z mojej pracy kliknij  

** Podstawy gotowania na i8000 [Win7x86] **

mam słuchawki Creative EP-635. Przydałoby się trochę głośniej na mieście. w Omnii I bez prblemu regulowałem jak chciałem a tu jak zobaczyłem Audio Gain to aż mnie zatkało
Ja kolego mam EP-630 i na mieście jest rewelacja nawet w samym centrum wawy tylko w tych słuchawkach trzeba uważać i je odpowiednio w ucho wsadzić bo inaczej to faktycznie słabo slychać i sie przedostają dźwięki z zewnątrz.
no to chyba się nie dowiem gdzie grzebnąć

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości