W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
smart lock problem

Smart Lock problem
Mam problem z ustawieniem Smart Lock'a... najlepsze były by ustawienia tegoż programu z romu 28008pl.
Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz Firefox Windows 7
jakbyś sprecyzował z czym masz problem byłoby łatwiej pomóc
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Mam problem z tym że chcę wyłączyć blokowanie po czasie oraz blokowanie przyciskiem zasialana... ale nie wiem jak...
Odpowiedz Firefox Windows 7
ja to mam tak ustawione:

[Obrazek: screenshot1ao.png]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dziwny jest ten Smartlock i nie moge ustawic jak ustawie jak na screenie wyzej nie wlacza blokady tylko wygasza i po odpaleniunie ma suwaka a jak zaznacze 2 albo 3 opcje to wlacza blokade ale gdy ktos dzwoni mam czarny ekran i nie widze kto dzwoni
Odpowiedz Internet Explorer 7 Windows XP/2003
Odznacz pierwszą opcję i sprawdź czy na starej blokadzie też tak jest. Jeśli nie , no to jesteś skazany na starą blokadęSmile Stara ale jara, suwaka nie potrafię używać.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
To juz predzej s2u zainstaluje ale mimo wszystko thx za odpowiedz
Odpowiedz Internet Explorer 7 Windows XP/2003
Tak przy okazji rozmowy o Smartlocku. Czy to jest normalne, ze po wlaczeniu nowej blokady WM dzwiek dzwonka sie przycina (rwie)
i czasem slychac dopiero trzeci dzwonek (w sensie, ze zaczyna dzwonic dopiero po trzecim sygnale u dzwoniacego)?

pozdrawiam,
Leszek
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Niezbyt normalne..
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
(01-24-2010, 03:59 PM)Toldo napisał(a): Niezbyt normalne..

Na jakimkolwiek romie 28... 21... Ryrzego bym nie probowal, to mi sie wlasnie przycina, jakby w tle cos ciezkiego pracowalo. Lite, normal, M2D, Mobile Shell 3.x. Zawsze to samo. Mam ustawiony dzwonek wav o dlugosci okolo 30s, jesli to ma jakies znaczenie.

Leszek
Odpowiedz Opera Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości