W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc hd2 android development dyskusje wrazenia

HTC HD2 - android development - dyskusje wrazenia
Chciałbym rozpoczac w tym watku dyskusje o wrazeniach z uzytkowania Androida w HD2, opinie o dziłaniu róznych wersji, o tych ktore szczególnie polecacie, jak radzic sobie z problemami, ktory WM pod jaką dystrybucje Androida itd. Jezeli taki watek moze byc interesujący proszę o wpisy.

Sam jestem w fazie rozgryzania [BUILD][21.09.2010][mattc Leo + Froyo w/Sense 1.8][Kernel: 2.6.32.15 #5] - i sama zmiana w stosunku do WM 6.5 jest juz czyms fajnym.
Sam build oceniam jako calkiem stabilny, mam problemy z BT o czym pisalem w wątku
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1029
odnosnie jego współpracy z ROMem od ArturN oraz z duzym zuzyciem baterii.

Jeszcze raz zapraszam do dyskusji.
pozdro
Odpowiedz
Mam pytanie. Te Androidy na HD2 to są zwykłe ROMy zastępujące WM czy 'coś' odpalane z WM?
Pozdrawiam,
Paweł
Odpowiedz
Są takie i takie.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
O ile się orientuję w temacie to androida jako goły natywny rom na hd2 nie ma. Są romy z wm, które wspierają odpalanie androida (wgotowany launcher albo bootowanie umożliwiające start z androida) natomiast pod androidem ciągle działa wm.
"For though I fly through the shadow of the valley of death, I will fear no evil for I am at 70,000 feet and climbing."
Odpowiedz
Nie ma jeszcze(ale ponoć już na dniach ma być) wersja NAND(czyli wersji intalowanie w ROM jak WM).
Cytat:natomiast pod androidem ciągle działa wm.
Nieprawda. WM służy jako loader dla androida. Urządzenie jest restartowane i po WM nie zostaje ślad. Z karty SD wczytuje się Android.
Odpowiedz
(09-23-2010, 08:25 PM)Adramel napisał(a): Nie ma jeszcze(ale ponoć już na dniach ma być) wersja NAND(czyli wersji intalowanie w ROM jak WM).
Nieprawda. WM służy jako loader dla androida. Urządzenie jest restartowane i po WM nie zostaje ślad. Z karty SD wczytuje się Android.

Potwierdzam, po bootowaniu mamy czystego linuxa, ja uzywam WM ktory przy stracie grzecznie pyta jaki system ma zaladowac, calkiem wygodna rzecz (a golusienki jest ten WM jak nie wiem). 2 systemy maja jednak swoja duza zalete. Np AutoMapa nie chodzi na Androidzie (jeszcze mam nadzieje ).
Wazne jest jednak uwazne czytanie postów chefów, bo dla stabilnosci Androida kluczowa jest np wersja RADIA jaka mamy pod windą. Z reguly polecane jest 2.12.50 (50 nie 51!) no i samo bootowanie jest MEGA proste. Chefowie chwala sobie rówenież łatwosc gotowania tych ROMów.
Nie chwal dnia przed zachodem a baby przed śmiercią Big Grin
Odpowiedz
A ten android nadaje się do normalnego użytku, czy bardziej jako ciekawostka to jest? I czy jest opcja by mieć 2 systemy pełne (wm z sense i andro jakiegoś)?
Pozdrawiam,
Paweł
Odpowiedz
Rom z androidem jest na pewno do użytku. Tak są takie romy gdzie jest WM i andro Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
(09-23-2010, 09:18 PM)Bartuzi napisał(a):
(09-23-2010, 08:25 PM)Adramel napisał(a): Nie ma jeszcze(ale ponoć już na dniach ma być) wersja NAND(czyli wersji intalowanie w ROM jak WM).

Potwierdzam, po bootowaniu mamy czystego linuxa, ja uzywam WM ktory przy stracie grzecznie pyta jaki system ma zaladowac, calkiem wygodna rzecz (a golusienki jest ten WM jak nie wiem). 2 systemy maja jednak swoja duza zalete. Np AutoMapa nie chodzi na Androidzie (jeszcze mam nadzieje ).
Wazne jest jednak uwazne czytanie postów chefów, bo dla stabilnosci Androida kluczowa jest np wersja RADIA jaka mamy pod windą. Z reguly polecane jest 2.12.50 (50 nie 51!) no i samo bootowanie jest MEGA proste. Chefowie chwala sobie rówenież łatwosc gotowania tych ROMów.

To miałem na myśli, jednak po restarcie androida jest możliwość zbootowania windowsa. Mam natomiast pytanie, jakiej karty pamięci używasz na androida (klasa) bo miałem problem z pierwszym bootowaniem androida we wszystkich dystrybucjach oprócz shubcraft. Natomiast inne stają przy creating new datastore i tak mogą nawet przez godzinę.
"For though I fly through the shadow of the valley of death, I will fear no evil for I am at 70,000 feet and climbing."
Odpowiedz
(09-26-2010, 05:13 PM)ravenblight napisał(a):
(09-23-2010, 09:18 PM)Bartuzi napisał(a):

To miałem na myśli, jednak po restarcie androida jest możliwość zbootowania windowsa. Mam natomiast pytanie, jakiej karty pamięci używasz na androida (klasa) bo miałem problem z pierwszym bootowaniem androida we wszystkich dystrybucjach oprócz shubcraft. Natomiast inne stają przy creating new datastore i tak mogą nawet przez godzinę.

Uzywam jednej z najtanszych. SD HC 8 GB (nie jest zbyt szybka). Próbowałem flashowac ver 1.8 Androida ktorego mam i jest problem. Dzisiaj podejme kolejną probe Big Grin
no i udalo sie mam wersje 1.8 Tongue troche to dziwnie wygladalo bo po chwili blysnela lampa i na ekranie pojawily sie totalne krzaki, ale sie odpalil. Zobaczymy. Podobno w tej wersji nie ma frezow ekranu, a to bylo najbardziej meczace w poprzedniej.
Nie chwal dnia przed zachodem a baby przed śmiercią Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości