W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wyłączenie pogody na ekranie głównym w m2dv2

Wyłączenie pogody na ekranie głównym w M2Dv2
Witam.
Mam takie pytanie czy istnieje sposób aby całkowice wyłączyć pogodę na ekaranie głównym w M2Dv2?
Odpowiedz Firefox Windows 7
Usunąć wpisy pogody w rejestrze M2D Home.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Sprawa rozwiązana Big Grin
A tak troszeczkę dla bardziej zielonych, dałoby się wrzucić jakiś opisik? Big Grin
Przecież prościej się nie da. Dowolnym menedżerem plików kopiujesz na kartę bądź moją pamięć plik htchomesettings.xml z folderu Windows na Omnii. Zgrywasz go na kompa. Na kompie otwierasz w notatniku, zmieniasz te dwie linijki podane w pierwszym poście. Zapisujesz. Kopiujesz spowrotem na Omnię, do folderu Windows (trzeba nadpisać bo pokaże że to plik systemowy). Następnie grafiki pogody ściągasz, rozpakowujesz, kopiujesz na Omnię, znów do folderu Windows (znów trzeba każdy plik nadpisać) i robisz soft reset. Nie polecam używać do tego zwykłego Eksploratora plików.
Toldo, chodziło mi o opis wyłączenia pogody, a nie opis jak zmienić rozmiar ikon, ale mimo wszystko dzięki Wink
A ja już wiem dlaczego mi nie działała zmniejszona pogoda. Otóż Resco File Explorer ma tak, że jeśli masz zaznaczony jakiś folder, a nie plik (dajmy na to w folderze Windows) to kopiuje do tegoż właśnie zaznaczonego folderu, a nie folderu w którym się znajduję. Ja inteligentny skopiowałem do ActiveSync Big Grin (pierwszy folder w Windows) i za nic nie miałem pojęcia dlaczego nie działa. Wystarczyło skopiować do dobrego folderu, zastąpić i śmiga Wink
Może troche offtop, ale warto o tym wspomnieć jakby komuś nie wyszło zmienianie ikon pogody i chciałby to wyłączyć Wink
Ryrzy miał napisać...
miał miał ale się i900 sprzedała Big Grin ogólnie trzeba usunąć wszystkie wpisy w
Kod:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Manila2D]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości