W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
volume control amp comm menager z omnii lite

Volume Control & Comm Menager z Omnii Lite
Wersja ROM: Wm 6.5 OCK Titanium Classic

Opis problemu:
Cześć, zainstalowałem sobie WM 6.5 od OCK w wersji Titanium Classic, czyli bez większości Finger Friendly bajerów.
Problemem jest to że chciałbym podmienić Comm menagera i Volume Control na te znane z Omnii Lite. (linki z innego forum) ; standardowo te funkcje są kontrolowane przez systemowe regulacje, czyt. jednokolorowe znane z wm 6.1 Tongue Po instalacji w.w programów działają lecz tylko na skrótach przycisków lecz nie w
chowanym taskbarze u góry, dla jasności macie screeny Tongue
[Obrazek: screen11t.png]
[Obrazek: screen12f.png]
[Obrazek: screen13w.png]

Przeszukiwałem inne fora i google pod kątem wyszukania parametru w rejestrze w którym zawarte jest który program ma być uruchamiany po kliknięciu w ikonki (systemowy czy dograny) lecz bezskutecznie. Dlatego zwracam się do was z prośbą o rozwiązanie tego problemu Tongue bo naprawdę niechce mi się wracać do romów premium z preinstalowanymi tymi programami.

P.S może dział nie ten ale mam jeszcze jedno pytanie, czy da się zrobić taką modyfikacje Titanium Panela (music) który mógłby mi uruchamiać TouchPlayera zamiast WMP?
Odpowiedz Firefox Windows 7
spróbuj dodać takie wpisy w rejestrze:

Kod:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\shell\Rai\:TASKBAR_VOLUME]
"1"="VolumeLauncher.exe"
"0"="Volume Launcher"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\shell\Rai\:TASKBAR_DATACONNECTION]
"1"="setting_a.exe"
"0"="Setting_A"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\shell\Rai\:TASKBAR_RADIOSIGNAL]
"1"="SettingMain.exe /network"
"0"="Network Setting"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\shell\Rai\:TASKBAR_CLOCK]
"1"="tclock.exe"
"0"="TClock"

Oczywiście aplikacje otwierane możesz dowolnie zmienić
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dzięki, tego szukałem, niestety niewszystko jest takie piękne jak by się chciało, udało mi się tylko podmienić data menagera w innym kluczu ( :MSWRLSMGR ) i on działa świetnie, ale domyślnych :TASKBAR_xxx niemam a utworzenie takich też nic nie dało, dodatkowo niewiem jak się nazywa ten nowy program od omni lite Sad, może znasz chociaż nazwe programu systemowego dla kontroli dźwięku? mógłbym wtedy chociaż namierzyć w którym moim domyślnym kluczu znajduje się wpis odnośnie jego a odnalezieniem nazwy zająłbym się później.
nie wiem
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
udało mi się wyczytać że CAB z tym Volume controlem instaluje 2 pliki, VolumeControl.dll i accsensor_qbus.exe, niemam pojęcia czym jest ten 2gi plik ale podejrzewam że gdy podpiszę jego lub tą biblioteke to może zadziała, teraz tylko kwestia znalezienia klucza Sad Może wieczorem coś uda się wykminić, tak czy inaczej thx za pomoc Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości