W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 27 głosów - średnia: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
6 5 x 23563 dxif1 gps w flightmode i problemy na starcie tel

[6.5.x 23563 DXIF1] GPS w FlightMode i problemy na starcie tel
Cześć!
Posiadam w Omni wgrany najnowszy/osatni rom Ryzego dla i900 z tego wątku http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=813 w wersji lite. Do tego radio DXIF1 (nie najlepiej sie sprawuje ;/). I mam do was dwa pytanka.

Omnie kupilem z nadzieja, ze posluzy jako nawigacja do szybowca. Wybralem ja miedzy innymi ze wzgledu na FlightMode ktory jak mialem nadzieje oszczedzi baterie ktora szybo sie rozladowuje przez GSM ktory na pewnych wysokosciach traci zasieg ;/. A wiec moje pytanko brzmi: jest jakis sposob na wlaczenie GPS w FlightMode? Jakis zmodyfikowany radiorom, moze mozna zmienic cos w rejestrze?

I drugie pytanko, przy starcie systemu wyskakuja komunikaty, ze nie mozna uruchomic np. TimeWizard.exe czy BTNotfiter.exe (lub jakos tak). Prawdopodobnie chodzi o brak pamieci ale... pamieci nie brakuje. Znacie ten problem?

Przy okazji spytam jaki radiorom (albo i caly rom?) polecacie jesli chodzi o oszczednosc energi? Dodam jeszcze, ze mam problem z mms'ami, czesem sie wsylaja, czasem nie. Ale to juz mniej wazne... ;p Niestety na tych modyfikowanych romach zawze cos nie dziala, juz korci mnie by zainstalowac oryginalnego rom'a na ktorym wszystko jest ok ale jednak mala ilosc pamieci wbudowanej i polskie literki w sciezkach ktore nie pozwalaja instalowac aplikacji skutecznie zniechecaja ;/. No i przyzwyczailem sie juz do duzych przyciskow.

To tyle, z gory dziekuje za odpowiedzi!
Odpowiedz
poszukaj romu Ryrzego WM6.1 RyM2D1 - jest na forum. ylko na ni mi bateria trzymała kilka dni. GPS bez ładowania działał 6 godzin i zostawało jeszcze kilkadziesiąt % baterii.
Odpowiedz
(09-05-2010, 12:02 PM)lupus napisał(a): poszukaj romu Ryrzego WM6.1 RyM2D1 - jest na forum. ylko na ni mi bateria trzymała kilka dni. GPS bez ładowania działał 6 godzin i zostawało jeszcze kilkadziesiąt % baterii.
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1314
- ten mnie kusi.
Ale bardziej interesuje mnie odpowiedz na pierwsze pytanie z GPS.
Odpowiedz
ale Cię ktoś zaraz szczyści... poczytaj co jest napisane w takiej żółtej ramce... u góry strony...
co do romu... Kupiłem i900, wgrałem taki jak Ci podałem. Po jakimś czasie jak wyszedł nowy wgrywałem nowy... na 2 dzień zazwyczaj wracałem do RyM2D i tak do końca. Później były romy WM6.5.... zawsze wracałem do RyM2D...
Odpowiedz
(09-05-2010, 12:36 PM)lupus napisał(a): ale Cię ktoś zaraz szczyści... poczytaj co jest napisane w takiej żółtej ramce... u góry strony...
co do romu... Kupiłem i900, wgrałem taki jak Ci podałem. Po jakimś czasie jak wyszedł nowy wgrywałem nowy... na 2 dzień zazwyczaj wracałem do RyM2D i tak do końca. Później były romy WM6.5.... zawsze wracałem do RyM2D...
Juz bez przesady. Tu chodzi raczej o linki do innych serwisów by niezalogowani nie wiedzieli ich i nie wysylal sie http referrer... ;/ Ale prosze... jak wolicie kopiowac je.
Odpowiedz
zobaczysz... Tongue

wracając .. żaden WM6.5 nie działał tak szybko i stabilnie jak WM6.1
Odpowiedz
(09-05-2010, 12:42 PM)lupus napisał(a): zobaczysz... Tongue

wracając .. żaden WM6.5 nie działał tak szybko i stabilnie jak WM6.1

Masz jakies zdanie na temat tego co podalem?
Odpowiedz
akurat tego nie...
Odpowiedz
Te dwa błędy na starcie świadczą o zawaleniu romu śmieciami. Polecam albo HR, albo nowy rom (ew. reflash tym co masz).
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(09-05-2010, 07:37 PM)Toldo napisał(a): Te dwa błędy na starcie świadczą o zawaleniu romu śmieciami. Polecam albo HR, albo nowy rom (ew. reflash tym co masz).

ehh... pisalem ze pamieci nie brakuje. Nie mam zawalonego telefonu. Serio, nie instalowalem nic wiecej niz w innych romach i nigdy tak nie mialem. Odp ktos na pierwsze pytanie ;/ Prosze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości