W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 42 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom wwe energy series cookie home tab htc sense titanium wm 6 5 x

[ROM] ROM|WWE| Energy Series | Cookie Home Tab | HTC Sense | Titanium | WM 6.5.x
Dziś pojawił się NRGZ28 ze swoimi ROMami z serii "Energy" przeznaczonymi dla Omnii 2. Parę osób pewnie kojarzy go z ROMami dla urządzeń HTC, gdzie są dość popularne.
ROMy są oparte o WM 6.5.x i są dostępne z trzema nakładkami na system: Cookie Home Tab (w trzech wersjach kolorystycznych), HTC Sense (dwie wersje "Energy" i standardowa) oraz Titanium, czyli standardowa nakładka dla Windows Mobile z serii 6.5.x. Grafiki jak przedstawiają się poszczególne ROMy poniżej, a link do wątku o nich tu: >>>klik<<<

ROMy z modyfikacją CHT dla HTC Sense:

[Obrazek: qxjg43.jpg][Obrazek: 5cf12d.png][Obrazek: jr5fee.png]
(kliknij na obrazek, aby przejść do strony pobierania)

ROMy z HTC Sense:

[Obrazek: 10oput5.png][Obrazek: 35ktrhy.png]
(kliknij na obrazek, aby przejść do strony pobierania)

Przykładowe screeny:

[Obrazek: 90b037.png][Obrazek: osbqjn.png][Obrazek: 33m2wjk.png][Obrazek: 2a4u9eu.png]

Link do folderu na HotFile.com z ROMami:

Kod:
http://hotfile.com/list/806749/9bac35b

Co zmieniono:
Cytat:
List of installed applications
Games
[*]Bubble Breaker
[*]Solitaire

GPS
[*]Google Maps

Internet
[*]Opera 9.7
[*]Jbed Java
[*]RSS Hub
[*]Remote Desktop
[*]A couple of widgets for ROM Updates
[*]Facebook
[*]Palringo
[*]Messenger
[*]Bing
[*]Send and Receive All
[*]Data Controller

Multimedia
[*]FM Radio
[*]MP3 Trimmer
[*]Voice Recorder
[*]YouTube
[*]TCPMP

Office Mobile
[*]Full suite of Office Mobile 2010

Tools
[*]BsB Tweaks
[*]Lock Device
[*]Registry Editor
[*]PIM Backup
[*]FDC TaskManager
[*]Wifi Router
[*]XDA UC
[*]My own Settings Exporter tool
[*]Wifi Monster
[*]Wifi Router (internet sharing app)

On the Start Menu
[*]Total Commander
[*]Rotate Screen (by clicking icon or by pushing down side button)
[*]Windows Marketplace

ROM features at a glance:
[*] Very fast startup time. You won't find any startup wizards in this ROM. You'll be up and running in a couple minutes after flashing the ROM and ready to go. No need to spend time to set everything up.
[*] XDA_UC is built in. It will import your custom XML and REG files from your storage card after first boot.
[*] My own Settings Exporter application is found in the Tools folder. Use it to export all your settings after you customize the device. When a new ROM comes down the line, use it to import everything and save time.
[*] Everything is setup to use the phone right after flashing. Sounds, notifications, all options, etc
[*]The HTC Messaging client is removed, leaving the windows built SMS client for much faster texting, but still able to use a nicely skinned Sense text messaging app with "iphone style" messaging bubbles.
Odpowiedz
ale wygląda na to, że niestety ROMy mają buga z białymi kwadratami, ale tak pozatym zapowiada się nieźle.
PS a jaką opinie mają jego ROM dla HTC?
Odpowiedz
Spróbowałem Cookie Energy - bardzo łady i funkcjonalny. Niestety za wolno działa i zostawia niecałe 30MB RAMu...
Ale zazdrościć kolegom z HTC fajnych zabawek...
Odpowiedz
To jednak wypieki naszych kucharzy Ryrzego i Kefu z sense maja 2x więcej wolnego ramu ok 60 mb .Smile I graficznie tez im nic nie brakuje .
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Odpowiedz
1. Gdzie wy te białe kwadraty ciągle widzicie?
2. Linki na obrazkach nie działają.
3. Dinik Glass ma przepiękny połysk, tylko ... po co mi dwa zegary na pulpicie :o

4. Czy firma Samsung nie wstydzi sie pokazywać wogóle w świetle dziennym, za to, że wydaje te swoje śmieszne widżeciki jakby przedszkolak to robił? Kiedy oni wreszcie zaczną robić nakładki ala HTC?
"We are the Borg, resistance is futile"
Odpowiedz
1. Poskacz miedzy zakładką kalendarz/pogoda/home Smile po jakimś czasie będą białe artefakty... i z czasem coraz częściej Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
1. Taka natura WM 6.5.3.
2. Linki nie działają, gdyż wszystkie ROMy z 6.5.3 zostały usunięte (za dużo błędów), został tylko z Titanium, ale za to pojawiły się nowe zwykłe 6.5 z nakładkami.
3. Żebyś podziwiał. Tongue
4. Kiedy kupią HTC i ich nakładkę. Big Grin Serio, to tak to jest, jak się robi kilka nakładek dla jednego telefonu, zamiast jednej porządnej - widgety, Samsung Today, Menu główne, kostka, nakładka na dialer, nakładka na ustawienia, nakładka na ustawienia głośności, nakładka na belkę górną i pewnie na jeszcze kilka innych rzeczy, z czego jedynie nakładka na dialer i Samsung Today są w miarę fajne, bo reszta nie gra z kolorystyką i GUI systemu.
Odpowiedz
(09-03-2010, 11:47 AM)mgcompany napisał(a): 1. Taka natura WM 6.5.3.

poprawka... taka natura ROMów robionych na 'oficjalnych' WM6.5.3 Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Pojawiła się wersja z Sense 2.1, mniej RAMożerny???
Odpowiedz
Jako że niewielu tutaj wie o istnieniu romów Energy na o2 postanowiłem usiąsć przed pc i skrobnąć kilka słów o tym jak sprawuje się rom Standard Energy (bez CHT) na buildzie 23150 (dolna belka).
1. Wygląd (screeny pochodzą z mojej omni)
Rom korzysta z Htc sense 2.5.2019 z kilkoma modyfikacjami graficznymi...
[Obrazek: screenshot1bg.jpg]
[Obrazek: screenshot2ox.jpg]
lockscreen w stylu Androida, odblokowywany przesunięciem palca w dół (w romie zawarty jest także smartlock)
[Obrazek: screenshot7lx.jpg]
interesująca modyfikacja rozwijanego menu - listy WM
[Obrazek: screenshot5gt.jpg]
[Obrazek: screenshot6gb.jpg]
skin dialera- HTC Phone Cavas
[Obrazek: screenshot2vci.jpg]
w romie wgotowano także action screen.
Białych kwadratów w życiu nie widziałem na ekranie swojej Omni, choć natarczywie próbowałem je wywołać
2.szybkość działania
Sam rom zdaje się być bardzo szybki, menu wm odpowiadają na nasze rozkazy niespodziewanie żwawo.
do Sense w romie idealnie za to pasuje określenie "jak na O2 to nawet nieźle" czyli na 954 MHz jest już naprawdę dobrze
3. RAM
uuu tu zaczynają się schody bo nasz Rom nawet bez Cht po sr zostawia ok 50MB ramu, przy czym wartość ta spada zazwyczaj do 30MB stabilnej wartości.
Nasz kochany NRGZ zostawił jednak możliwość zmiany menu Start na tzw QuickMenu, co daje nam dod. ok. 25MB pamięci (75MB po sr). Jednak ja korzystam z QM w systemie, a jako wybierałkę zastosowałem WinStart beta 4 - animowane menu start (POLECAM); ( na screenie ikonu Lechux których w romie nie znajdziecie)
[Obrazek: screenshot3eo.jpg]
Oczywiście można także wyłączyć skin dialera HTC.

reasumując Energy na naszej Omni sprawuje się naprawde dobrze, po sporej customizacji zostanie on najprawdopodobniej na mojej omni na długo (czyli do czasu gdy znowu skuszę się na mniej problematyczne romy Ryrzego Smile )

N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości