W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zamiana standardowego zegara i kalendarza na pliki z omni lite

Zamiana standardowego zegara i kalendarza na pliki z omni lite
Witam, moze ktos z was wie jak zrobic aby po podmianie kalendarza i zegara z tego zwyklego z naszej omni na pliki z omni dwa dzialaly one jako glowne tzn. jak np. po zainstalowaniu spb chce uzywac budzika lub ustawienia spotkania w kalendarzu i chce zeby wyswietlalo sie np: (zostalo 18 godz i 44 min)
Lub tez 14.02.2010 -walentynki)

bo proboje podmieniac te pliki i wszystko super tylko spb nie reaguje na zmiane ustawien z nowego budzika tylko ciagle pokazuje sie stare ustawienie jeszcze z przed podmiany no i nawet juz nie da sie tego zmienic wiec teraz mam codziennie o 15 Alarm mimo ze wcale go nie chce.
A Budzik z Tclock dziala ale wogole nie wspolpracuje z Spb .
Ktory plik odpowiada za ten stary budzik??
Albo co jeszcze podmienic zeby spb pobieral info ile zostalo do alarmu z Tclock lub Tcalendar???

Dodam ze pliki tcalendar i tclock wyciagnelam sobie z katalogu windows z nowego romu Ryrzego razem z plikami mui ale to i tak nie dziala , zmienilam nazwy takie jak standardowy zegarek i kalendarz i dalej nicSad

Prosze o pomoc bo juz sama nie wiem co moge zrobic zeby to zadzialaloSad
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Witam
Spróbowałbym na Twoim miejscu przeinstalować SPB po podmianie plików kalendarza i zegara aby się ponownie przy instalacji zgrało Smile
a jeśli nie pomoże to jeszcze można spróbować tego :
Omniablog
może da radę ?
MDA Compact(HTC)->HTC Wizard/SPV M3000-> iiii... Omnia SGH i-900
Pinkowa miałem ten sam problem.Rozwiązałem go połowicznie bo jako budzik zainstalowałem SPB TIME. Według mnie bardzo przyjazny i wyświetlający godzinę prawidłowo.

Pozd.Shy
Zainstalowałem Aplikacje z Omni Lite jednak nadal podczas naciskania zielonej słuchawki pojawia się telefon. Po zmianie w rejestrze("HKLM/Software/Microsoft/Shell/Rai/:MSCPROG") na wartość CallLog.exe co prawda uaktywnia się ten z omni lite lecz nie działa wyłanczanie czerwonym przyciskiem. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
(01-22-2010, 07:12 PM)darkmen72 napisał(a): Pinkowa miałem ten sam problem.Rozwiązałem go połowicznie bo jako budzik zainstalowałem SPB TIME. Według mnie bardzo przyjazny i wyświetlający godzinę prawidłowo.

Pozd.Shy

Również polecam SPB Time. Działa naprawdę dobrze z SPB Mobile Shell, posiada nawet widgety.
Odpowiedz Firefox Windows 7
(01-23-2010, 01:39 AM)spythere napisał(a): Również polecam SPB Time. Działa naprawdę dobrze z SPB Mobile Shell, posiada nawet widgety.

Dziwne jakby dwie aplikacje tej firmy nie współpracowały ze sobąWink
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Wszystko fajnie tylko ze ja nie chce Spb Time, znam ten program ale chcialam poprostu uzyc to co juz jest w romie bez dodawania oddzielnego programu na zegarek.

Chodzi mi poprostu o modyfikacje, czyli rejestr plus odpowiednie pliki

Do tej pory doszlam ze z kalendarzem powiazany jest plik poutloock.exe ale jak go zamienic na calendar tylko z nazwa poutlock to pokazuje sie przed wpisaniem pinu na chwile.

Wiec musi byc tak ze i zegarek i kalendarz w spb korzystaja z jakis innych plikow nie z tych exe.

Czy moze ktos potrafi rozlozyc spb na czesci pierwsze i zobaczyc skad to pobiera info zeby sie wyswietlaly alarmy i zadania??>
Zajrzyj do regu pod HKLM\Software\SPB Software House i poszukaj gałęzi Mobile Shell. Może tam coś znajdziesz (nie używam SPB:MS więc nie wiem dokładnie jak to wygląda).
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Witam jako że mam podobny problem do koleżanki to nie będę nowego tematu pisać tylko się tutaj podłączę. Chodzi mi o to żeby całkowicie podmienić aplikacje kalendarz, budzik i kontakty na te z Omni Lite. Domyślam się że trzeba pozmieniać trochę w rejestrze ale nie wiem gdzie tego szukać. Pomoże ktoś? A i chodzi mi o Titanium nie o SPB.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Śledziks tu masz co potrzebujesz: LINK
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości