[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ogólnie dziwny problem chyba z internetem

Ogólnie dziwny problem ^^ chyba z internetem
właśnie dlatego pytam Tongue bo czaty i sb na innych stronach chodzą bez problemu tylko z ajaxem problem jest
Odpowiedz Firefox Windows 7
no to się poddaje... może firewall ?
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
używam noda a zapora windowsowa na starym internecie używałem tego samego ^^ no nic poczekam aż kolo przyjedzie i popatrzymy w opcje routera(bo założone jest hasło admina ze nie mam dostępu) możliwe ze opcja plug and play czy jakoś tak w routerze jest wyłączona i może to przez to
No to na 99% Twój operator internetowy przepuszcza Cie przez proxy, które jest źle skonfigurowane. Często tak robią firmy które wykupują łącze 10 Mbit i dzielą je na kilkuset klientów każdemu wciskając że ma łącze 5Mbit czy inne podobne. A ratują się tym że wszystko jest na przepuszczane przez proxy które stoi i na styku sieci. Dzięki temu nie maja zapchanego łącza ze światem a klient jest zadowolony bo mu net śmiga Wink tylko nie keidy mogą się pojawić problemy Wink właśnie takie jak u Ciebie, gdy proxy jest nie do końca prawidłowo skonfigurowane.
no to zostaje tylko czekać na admina ;]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości