W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak znaleść quot start

Jak znaleść "Start"
Witam serdecznie
Od wczoraj jestem posiadaczem Omni II i cholera nie bierze. Wbrew temu co się mówi o Polakach postanowiłem zacząć zabawę z telefonem od instrukcji obsługi. I tutaj pojawił się problem. W instrukcji wszystko zaczyna się od "Dotknij klawisza Start - " tylko gdzie on jest ? Telefon był kupowany w orange i rozumiem że soft jest brandowany. Poczytałem trochę o rom'ach i mam większy mętlik w głowie niż miałem. Dlatego pytam czy jest jakaś szansa żeby wyciągnąć ten Start i spokojnie nauczyć się telefonu zanim zacznie grzebać w sofcie?

PDA I8000BXXJE2
CSC I8000XEOJE5

TELEFON I8000XXJD1

pozdrawiam
Odpowiedz
Nie no bez przesady człowieku ale że jesteś początkującym odpowiem. Więc tak start jest to znaczek windowsa w lewym górnym rogu ekranu.
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
taki zielony to znowu nie jestem, chodzi o to że ja go tam nie mam Wink
Odpowiedz
Aha, to sorki Big Grin daj może screena najlepiej. Wtedy więcej będę mógł powiedzieć. Big Grin

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
polecisz jakiś soft to screenshot'ów?
Odpowiedz
ShakeAndSave ... najlepszy moim zdaniem Wink
Jeżeli pomogłem lub jesteś zadowolony z mojej pracy kliknij  

** Podstawy gotowania na i8000 [Win7x86] **

Odpowiedz
Poczytaj troszke więcej na forum i zmień rom. Najlepiej na Kefu albo Ryrzego.Wink
Naprawdę warto.
Nie jest to skomplikowane.Smile
.

Odpowiedz
Kefu zgadza się Shake and save to najlepszy program do robienia screen-ów lecz w jego wypadku jak ma orangutana to założę się że też nie ma NET coś tam 3.5 a do tego jest niestety niezbędny. Polecę zaś fajny programik, który nie jest w cale gorszy(przed chwilą wstawiłem - ruszyłem dupe Big Grin ) SPB Screen Shot a tutaj programik: http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1421

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
dzięki za pomoc. trochę doczytam i mam nadzieję że już będę wiedział o co pytać. a tak przy okazji jakie prędkości udało się wam wyciągnąć na o2 ? u mnie dochodzi do 1 Mb i koniec, pomimo tego że jestem 0,5 km od bts i jestem w 3g (hsdpa w tel włączone)
Odpowiedz
(08-14-2010, 07:10 PM)snow74 napisał(a): dzięki za pomoc. trochę doczytam i mam nadzieję że już będę wiedział o co pytać. a tak przy okazji jakie prędkości udało się wam wyciągnąć na o2 ? u mnie dochodzi do 1 Mb i koniec, pomimo tego że jestem 0,5 km od bts i jestem w 3g (hsdpa w tel włączone)

1 Megabit czy Megabajt? Jesli to drugie to super osiagniecie...
Ogolnie z internetem po gsm to jest bardzo roznie. Sam dosc czesto korzystam i wiem ze daleko jeszcze do osiagow reklamowanych przez operatorow, malo tego bardzo czesto sami limituja predkosci zby nie przeciazac infrastruktury i dopiero interwencja w bok i reklamacja jakosci uslugi sprawia ze jednak mozna osiagnac te magiczne predkosci podawane przez reklamy. Ale to tez tylko pod warunkiem ze jestesmy odpowiednio blisko nadjnika Sad
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości