[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jakie gry na moją puchę

Jakie gry na moją puchę
Procek:AMD Athlon™ XP 2000+ 1.67 GHz
Ram:1023.5 MB
Winda:Windows XP Professional Dodatek Service Pack 3
Grafika:GeForce FX 5200
Dysk:80gb
komputer to zabytek ale do tej pory gry chodzą (pro street poszedł ale sie cioł podczas większości wyścigów Big Grin)

Napiszczie w co moge na nim pograć,
jakieś gry wyścigowe z tuningiem (nie NFS ani Lfs,toca 2 i SRS)
i jakieś gry akcji,przygodowe
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Z serii NFS jeszcze Ci poleci Underground 1 i 2 oraz Monst Wanted może nawet Carbon ale o wysokich detalach możesz zapomnieć.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Aganemnon mi Most Wanted i Carbnon na full detalach na 1024x760 śmigał aż miło było

[Obrazek: banner2.gif]

Omnia i900->hTC Dream (T-Mobile G1)->hTC ChaCha->hTC Leo
[/align]
Jakieś GTA może... San Andreas powinno śmigać...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
(07-22-2010, 07:04 PM)Aganemnon napisał(a): Z serii NFS jeszcze Ci poleci Underground 1 i 2 oraz Monst Wanted może nawet Carbon ale o wysokich detalach możesz zapomnieć.

(07-24-2010, 09:35 AM)Toldo napisał(a): Jakieś GTA może... San Andreas powinno śmigać...

Też grałem i przeszłem coś innego może driver 3 mi sie tnie jak .... ale pograć lubię Big GrinCool

[/align]
To może klon GTA, mianowicie Just Cause ale pierwsza część.
Odpowiedz Firefox Windows 7
a moze jeszcze w assassins cerrd? powinno jakos jeszcze pocisnacSmile
Odpowiedz Opera Windows 7
Assassins Creed, jeśli pójdzie to będzie się mega lagować. U mnie na c2d 2,4ghz + 3gb ram + GF9300MG lubi się przyciąć...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Jeśli lubisz FPS-y to polecam F.E.A.R. , Stalker , FarCry , u mnie na Semprtonie 1.8 GHz 3 GB ramu i GF7600GS 512MB poleciał nawet Crysis na przyzwoitych detalach, Doom3 , Commam&Councer Tiberium Sun, alternatywa dla Assasina Prince of Persia wszytkie pierwsze trzy części.
Ja na twoim miejscu aby nie wdawac sie w koszta dorzuciłbym ramu i z pewnościa wymienił k. graficzna na jakiegoś Geforca z 9 serii ale nie pamiętam czy były jakies na AGP. Albo przesiadł na konsolę ja tak zrobiłem miałem doś dokładania do blaszaka co roku aby w coś pograc. Na początku ciężko było sie przestwaic na pada. Przerobiłem ją i zassysam iso z netu i gram w nowości. Przy obecnych cenach warte spróbowania albo jeszcze poczekaj az MS wypuści Kinetic-a dawniej Natala. Wtedy znowu sie ruszą ceny konsol.
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista
[quote='Aganemnon' pid='11388' dateline='1280437678']
Jeśli lubisz FPS-y to polecam F.E.A.R. , Stalker , FarCry , u mnie na Semprtonie 1.8 GHz 3 GB ramu i GF7600GS 512MB poleciał nawet Crysis na przyzwoitych detalach, Doom3 , Commam

Tak mysle by zmienic karte bo mialem semprona 1800+ tylko sie zjaral dodam ramu z giga a kto poda jakoms karte graf. wole nvidie od radka podajcie tak do 200-300 pln dzienki za odpowiedzi... crysis mi pujdzie? jak go podkrence? teraz robie tc moda do gta sa chentnych do pomocy prosze o odp.na pw xD

[/align]
Odpowiedz Opera

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości