W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom plus gsm poszukiwany

ROM plus gsm-poszukiwany
Witam, mógłby ktoś wrzucić Rom plus'a. Jako, że zmieniłem soft na ten od kolegi Kef'a to potrzebowałbym oryginalny ROM w razie problemu. Pozdrawiam Pajda
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
nie potrzebujesz oryginalnego ROMu kolego Wink
Jak będziesz oddawał (w razie czego) na gwarancję, wgrasz oficjala z WM6.5 (bo z 6.5.3 oficjalnie jesczze nie ma Tongue ) i zaniesiesz fonik nie do PLUSa tylko bezpośrednio do Serwisu Samsunga. Nikt Ci nie będzie robił problemów Wink
Jeżeli pomogłem lub jesteś zadowolony z mojej pracy kliknij  

** Podstawy gotowania na i8000 [Win7x86] **

Odpowiedz Firefox Windows 7
(07-13-2010, 11:57 AM)pajda napisał(a): Witam, mógłby ktoś wrzucić Rom plus'a. Jako, że zmieniłem soft na ten od kolegi Kef'a to potrzebowałbym oryginalny ROM w razie problemu. Pozdrawiam Pajda

Przylaczam sie do Prośby.
Odpowiedz Opera Windows Vista
A czy nie wystarczy wybrać w najnowszym romie podczas wgrywania w CSC -> PLS? zamiast XEO
Odpowiedz Firefox Windows Vista
Z tego co pamietam to w Romie plus'a był zainstalowany jakiś program do łączenia się z netem ( coś w stylu erowskiego blueconnect) etc. Wolałbym nie ryzykować z gwarancja
gwarancje masz samsunga nie plusa. Plus tylko pośredniczy w odbiorze PDA i odsyłaniu go do serwisu Samsunga. Tak jak wyżej napisano: wystarczy wgrać jakikolwiek oficjalny rom i nikt nie będzie się czepiał - po to Samsung wydaje aktualizacje aby z nich korzystać (czytaj wgrywać).

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości