W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
samsung galaxy i5700 spica

Samsung Galaxy i5700 Spica
Małe porównanie z omnią i900 (skopiowane z mojego innego postu Wink - tak na dobry początek Wink):

Od wczoraj mam Spice Smile Tak pokrótce moje spostrzeżenia:
Ekran - nie ma co porównywać z omnią - jest znacznie lepiej (z folią na ekranie wystarczy delikatne muśnięcie Wink). Trochę gorzej reaguje, gdy jest położony a nie trzymany w ręku. Dodatkowym plusem ekranu jest jakość wyświetlanego obrazu - znacznie lepszy od omni. Niby tylko trochę większa rozdzielczość, ale obraz jest wyraźniejszy, jaśniejszy (na słońcu też lepiej widać) i w ogóle "bardzo ładny" Big Grin

Szybkość - dopiero teraz wiem, co oznacza szybki system Wink O wiele lepiej się go obsługuje i jest taki bardziej przyjazny Wink

Design - to wiadomo, rzecz gustu, ale na zdjęciach nie wygląda tak dobrze jak w rzeczywistości. Jest solidny i trochę waży (na zdjęciach dla mnie był bardziej tandetny i leciutki)

Po zabawie z nim czuć, że ma się nowszy telefonik, a omnia i WM wygląda już przy nim staro.

Tyle na razie. Pierwszy kontakt na plus (ale pamiętajcie, że ja już omni miałem dosyć Wink). Wgranie softu 2.1 nie było takie trudne, ale małe komplikacje z wykryciem telefonu przez program były Wink
Jestem bardzo zadowolony ze zmiany i nie ma mowy o jakimś żałowaniu decyzji Big Grin

Jakby ktoś miał jakieś pytania, to w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć... (tutaj miała być buźka, ale jest ograniczenie tylko do 10-ciu. Może można by zwiększyć? Jakoś buźki same mi wychodzą spod pióra - pazura, a jak muszę je kasować, to tekst już trochę traci na wartości (oczko).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości