W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z wgraniem oraz inne pytania

Problem z wgraniem oraz inne pytania
Witam,

Z góry przepraszam jeśli moje problemy wydadzą się komuś śmiesznie proste, ale nie jestem do końca ocykany w modowaniu telefonu, robiłem to wcześniej jedynie raz.

Na początek przedstawiam pacjenta:
SGS jądro: I9000XXJVS v2.3.5

1.Problem pierwszy:
Niestabilny system w przypadku wykonywania połączeń - po skończonej rozmowie błąd krytyczny android i na jakąś minutę nie łapie w ogóle sieci. Czasami wymaga restartu, bo sygnału nie odzyskuje w ogóle. Przed upgradem na gingerbread działał poprawnie.
Czy ten bug da się jakoś usunąć? Ktoś posiada wiedzę na ten temat? Czy downgrade do 2.3.4 będzie rozwiązaniem i czy się opłaca?

2.Problem z zainstalowaniem custom romów z plików zip
Próbowałem ściągnąć clockwork mod recovery z dwóch źródeł (linki w "Wgrywanie custom romów z plików .zip" już wygasły) i każdorazowo pokazuje się komunikat po wybraniu "apply update from sdcard" i pliku update.zip:
Verifying update package...
E:failed to verify whole-file signature
EConfusedignature veryfication failed

Installation aborted.
Wg rad z forum wystarczyłoby ściągnąć z innego źródła, ale w obydwu przypadkach wyskoczyło to samo, tak więc może ktoś ma sprawdzony link do CWM, albo inny sposób rozwiązania problemu?

3.Dobór odpowiedniego custom romu.
Waham się między Gamerz v10, a [NIGHTLY][ROM][4.0.4][IMM76D] CyanogenMod 9. Korzystam raczej wszechstronnie z telefonu (prywatnie, nie zawodowo) - trochę net, trochę gry, trochę pisania i trochę szpanu Wink. Czy osoby bardziej obeznane mogłyby coś polecić, przedstawić ogólnie plusy/minusy?
Odpowiedz Firefox Windows Vista

Wiadomości w tym wątku
Problem z wgraniem oraz inne pytania - przez cyberczechu - 07-23-2012, 10:26 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości