MoDaCo.pl
ROM [WM6.5][28230][PL] - 4 wersje - Wersja do druku

+- MoDaCo.pl (https://www.modaco.pl)
+-- Dział: Windows Mobile (https://www.modaco.pl/Forum-Windows-Mobile)
+--- Dział: Samsung - WM (https://www.modaco.pl/Forum-Samsung-WM)
+---- Dział: i9x0 Omnia (https://www.modaco.pl/Forum-i9x0-Omnia)
+----- Dział: ROMy i9x0 (https://www.modaco.pl/Forum-ROMy-i9x0)
+----- Wątek: ROM [WM6.5][28230][PL] - 4 wersje (/Thread-ROM-WM6-5-28230-PL-4-wersje)

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - WindowsM - 02-24-2010

Ja polecam wgrać wersje - normal - bardzo stabilna i szybka,po 4 dniach zero zawiasa,rom bardzo wygodny w dotyku,jedyny mankament to ta czcionka w aparacie ale jest to zaledwie pryszcz i w niczym nam nie przeszkadzaSmile,poza tym romik jest super miałem ich kilka ale ten jest po prostu genialny.Zapodaje screeny z mojej OmniSmile

[Obrazek: screen009x.png] [Obrazek: screen007z.png][Obrazek: screen012s.png]
[Obrazek: screen004i.png][Obrazek: screen008h.png]

NORMAL

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - Artii - 02-24-2010

(02-23-2010, 09:58 PM)dj.vadim napisał(a):
(02-23-2010, 08:32 PM)Ryrzy napisał(a):
(02-23-2010, 08:29 PM)grubyxxx napisał(a):
(02-23-2010, 08:14 PM)Artii napisał(a): bateria trzymala okolo 6 dni takiego normalnego uzytkowania

Kolego omnia wytrzymywała tobie na standardowej baterii 6 dni? to chyba używałeś jej jako lusterka, albo tez nosiłeś akumulator w plecaku.

Sory za takie dogryzanie, ale wydaje mi się to nie możliwe, z doświadczenia wiem, że góra 3 dni.

hehe też sobie tak pomyślałem... 6 dni to moja wytrzymała jak byłem na urlopie i nigdzie nie dzwoniłem ;]

Koniec OT

rozumiem ze byla wylaczona ?! ;> heh
sorry za offtop, nie moglem sie powstrzymac

ja rowniez jestem w tak zwanym szoku mojemu kumplowi ktory pracuje jako dyrektor handlowy i praktycznie wisie na telefonie i ma tez omnie i ma bulid 23017 od barr'a i mu tez trzymala dlugo bateria od 5 -7 dni mi tez tak trzymala druga sprawa kumpel ma omnie rom ten sam radio te same i mu max 3,5 dnia hmmmm nie wiem czemu tak jest moze i niedowierzacie ale powaznie moze mam cos nie tak z telefonem Tongue (nie gram w gry ale to zmienie bo sciagam emu psx Smile ) sry za offtop aaa i myszke jak sie nacisnie i przeciagnie to dziala Smile do wybrania funkcji potem znowu przycisnac podczerwien i znowu dziala xD tylko zostaja "plamki" po myszce pozdrawiam ROM szybki i zajebiaszczy m2d Smile

P.S. jak mam wam udowodnic to ze mi tyle trzyma bateria? bo ja nie mam pomyslu Sad jak naladuje w niedziele to tak w pitek wieczorem sobota rano musze ladowac bo 7% tylko Sad jak mam udowodnic?

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - makak - 02-24-2010

(02-23-2010, 09:38 PM)makak napisał(a): Wszystko jak najbardziej OK Smile Jedyne co chciałbym jakoś przywrócić to wyświetlanie wiadomości od razu jako chat, tak jak to było w poprzednim ROMie jaki miałem M2D 28008 PL. Mianowicie chodzi o to aby po przejściu w 'Today'u' do wiadomości po kliknięciu otwierał się chat a nie pojedyncza wiadomość...dopiero po wejściu w wiadomości wyświetla jak dawniej. Jest na to jakiś sposób? Wink

Dzięki za ROM i pzdr! Smile

Przejrzałem temat od początku i widzę, że chyba niestety nic z tego nie będzie..trudno Wink
Mam jeszcze jedno pytanie, w poprzednim ROMie zamiast Programy były Kontakty, jak to zmienić? [próbowałem przez M2DC jednak nazwa 'Programy' zostaje mimo, że zmieniam na Kontakty, odpalają się Kontakty Wink ]

Pozdrawiam.

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - kwiecien-22 - 02-24-2010

ja wgrałem ten rom i wielka porażka uruchomiłem w jakiś program i chciałem powrócić do ekranu startowego i zwiech tel.
SR i to samo zwiech no to zrobiłem mu HR po instalowałem programy i znowu zwiecha nie wiem co jest grane
powróciłem do starszego romu 28008 i wszystko działa jak należy .
powiedzcie co jest z tym romem wszyscy piszą że jest spoko a ja mam zwiechy tel i nic nie można zrobić
instalowałem 28230 M2D

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - fkamcio - 02-24-2010

Może Ci się XDA_UC pokazuje żebyś mu sr zrobił a Ty klikasz obok i sie chowa w tle i muli tel

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - kwiecien-22 - 02-24-2010

ale XDA_UC kończy instalacje i uruchamia tel

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - lotzu - 02-24-2010

(02-24-2010, 11:03 AM)kwiecien-22 napisał(a): ja wgrałem ten rom i wielka porażka uruchomiłem w jakiś program i chciałem powrócić do ekranu startowego i zwiech tel.
SR i to samo zwiech no to zrobiłem mu HR po instalowałem programy i znowu zwiecha nie wiem co jest grane
powróciłem do starszego romu 28008 i wszystko działa jak należy .
powiedzcie co jest z tym romem wszyscy piszą że jest spoko a ja mam zwiechy tel i nic nie można zrobić
instalowałem 28230 M2D

A co dokładnie zrobiłeś ze się wiesza ? i która wersja? jaka aplikacja?

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - Artii - 02-24-2010

u mnie chodzi bezblednie zero jakichkolwiek zaciec i RAM o dziwo mojemu zaskoczeniu od wczoraj od godz 20 cos kolo tego mam w tej chwili:
Program 97,24
Uzywane 54,96
wolne 42,28
nie jest zle pozdro Smile i fajny jest motyw z ta pogoda Smile wielki plus dla Kucharza Smile a nie wiecie czy przypadkiem ta manilka co jest na HTC HD2 nie poszla by na naszej OMNI? z tego co slyszalem to na OMNI II sie delikatnie przycina tak glosno mysle. A co do tego XDA_UC to mi sie ukrylo w trayu i troszke zamulalo ale chcial reset zrobil reset i po sprawie

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - Toldo - 02-24-2010

Na HD2 nie ma manili tylko HTC Sense (wcześniej TouchFLO 3D) i nie pójdzie za żadne skarby na i900. Wielokrotnie było mówione...

RE: [WM6.5] [28230][PL] - 4 wersje - RoSoMaK - 02-24-2010

@ WindowsM
Witaj , też zainstalowałem wersję normal , nie mam z nim problemów . Zle wypada wersja lite , nie zamykają się programy "x" i inne z tym historie .
Ładne ikony w górnym pasku , jak byś podał linka do typa co je robi Rolleyes chcę się temu przyjrzeć .