MoDaCo.pl
ROM ROMy Testowe - Wersja do druku

+- MoDaCo.pl (https://www.modaco.pl)
+-- Dział: Windows Mobile (https://www.modaco.pl/Forum-Windows-Mobile)
+--- Dział: Samsung - WM (https://www.modaco.pl/Forum-Samsung-WM)
+---- Dział: i9x0 Omnia (https://www.modaco.pl/Forum-i9x0-Omnia)
+----- Dział: ROMy i9x0 (https://www.modaco.pl/Forum-ROMy-i9x0)
+----- Wątek: ROM ROMy Testowe (/Thread-ROM-ROMy-Testowe)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: ROMy Testowe - javman - 02-05-2010

no właśnie są stare a tez bym chcial aby włączały sie tylko nowe z OL, ogolnie dobzre ten romik smiga, zamiast kilku programow wole jednak stare sprawdzone, np. album multimedialny o niebo lepszy niz htc'kowe przegladarki fotek... ale ogolnie bardzo fajny rom, i nie wymaga kalibracji Smile jesli zrobisz wersje lajt to będzie jeden z lepszych romków Smile zdalo by sie ten plaster miodu w zwykly kwadrat ulozyc, zeby byly ikonki poziomo kolo siebie no ale moze sie przyzwyczaje Smile

aha i to zolte tlo w wiadomosciach, czy to konieczne, ogolnie jest troche niedociągnięte i szpeci tylko... da sie to usunąć jakoś ?

RE: ROMy Testowe - simono - 02-05-2010

(02-05-2010, 09:55 PM)javman napisał(a): no właśnie są stare a tez bym chcial aby włączały sie tylko nowe z OL

Nie rozumiem, starą czarną masz tylko klawiaturę, reszta jest z Omni Lite.
Klawiatura osobiście uważam, że ta z Omni Lite jest o wiele praktyczniejsza.
Ryrzy przy zmianie tematów coś się pier... w końcu udało mi sie wrócić prawie do takiego jaki był po wgraniu romu tyle że na ekranie Today i w liście programów jest ta sama ikonka start, a na początku na today była nie kolorowa

RE: ROMy Testowe - javman - 02-05-2010

chodzi o to ze nie są z omni lite, rtylko systemowe - windowsowskie, aby uruchomic kalendarz omnio lajtowy tzreba go odpalic z programow, to samo zegar i kontakty... chyba mylisz windowsowe programy z omniowymi od samsunga... chce zeby domyslnie klikajac na zegar odpalo sie ladne szare menu z kolorowymi kropeczkami od samsunga a nie zwykle aczkolwiek juz bardziej finger friendly windowsowe programy...

hmm po wylaczeniu menu windowsa tego pzrewijanego kontakty faktycznie startuja jako domyslne... no ale reszta nie.. klawiaturke se dogram z omni lite i dialera tez ale reszta by mnie interesowala tez..

RE: ROMy Testowe - simono - 02-06-2010

Mam jak na razie w zasadzie tylko trzy problemy.
1. Cały czas jak by był włączony alarm w systemie ale nie dzwoni (np. w S2U2 widać godzina 0:00 ale czasu do alarmu nie pokazuje)
2. Nie działają dzwonki w standartowym budziku - po prostu nic nie słychać
3. Gdy ktoś dzwoni to jest ten paskudny czarny pasek zamiast numeru - nie wiem czy to w sumie wina tematu - temat mi pasuje więc co ewentualnie zmienić żeby było wszystko OK

RE: ROMy Testowe - Ryrzy - 02-06-2010

1. Nie wiem Wink
2. Z tym budzikiem już bywały problemy, nie skupiam się na nim gdyż używam budzika Samsunga,
3. Ten pasek to problem Dialera z omnii Lite... jak narazie nie znalazłem jak by to można naprawić

RE: ROMy Testowe - javman - 02-06-2010

simono, tez sie motywami pobawilem i faktycznie pare chwil mi zajelo zanim wrocilo do stanu pierwotnego ale wrocilo Smile ustaw them'a i motyw aby czcionka today byla czarna i SR

z budzikiem, racja tez mi wyskoczylo powiadomienie ze budzik jest, ale nie dzwonil, ale mialem zaptaszkowane wszystkie alarmy w samsungowym zegarze, okaze sie jutro czy tez wyskoczy powiadomienie po odptaszkowaniu Smile pozatym całkiem dobrze ten rom smiga, klawiaturka z lite dograna i smiga ok, album multimedialny i przełączanie zadań także działa Smile zaraz zobacze co z tym dialerem samusngowym bonarazie na wmobajlowym siedzialem i chodzil ok.

Dziś kolejna nowość, jeszcze cieplutki build 23529 z 2 Lutego Smile zaraz zabieram się do wgrywania, po pracy Wam wrzucę gdzieś Smile

btw Cześć javman Smile

RE: ROMy Testowe - simono - 02-06-2010

Czy wie ktoś może jak podnieść odrobinę doinstalowaną klawiaturę z Omni Lite bo trochę nachodzi na dolną belkę?

RE: ROMy Testowe - javman - 02-06-2010

ryrzy - witam Smile jej znowu nowy rom Smile a coś wiecej na jego temat ? czy to tez ten z tzw. com8 ? bardzo mi pasuje 28223 poki co Smile jesli go w wersji light zrobisz bedzie swietnym romem.

simono - fakrtycznie po wlaczeniu dialera samsunga kontakty i spis polaczen jest juz litowy Smile czy dalo by sie zrobic ze w titaniumie zamiast guzika kontakty wtsawic kalendarz i zeby wtedy wlaczal sie kalendarz z OL ? gdy mam ustawiony zegar... i zamiast ustawien wM alarmu pod guzikiem ustaw dac zegar samsunga ?) a co do klawiaturki chodzi ci o te pół milimetra ? no nie przesadzaj Smile lepiej obczaj jak zmienic to zólte tlo w sms, wiem ze kiedys byl programik do tego...

coś więcej ? hmm niebardzo Smile pozatym że jest najnowszy build Office 2010 nic ciekawego nie widać... działa całkiem przyzwoicie... powiedziałbym że coś pomiędzy 23102 a 28223 gdzie ten drugi jest i tak moim faworytem hehe Smile