MoDaCo.pl
Pytanie do Kucharzy - Wersja do druku

+- MoDaCo.pl (https://www.modaco.pl)
+-- Dział: Windows Mobile (https://www.modaco.pl/Forum-Windows-Mobile)
+--- Dział: Samsung - WM (https://www.modaco.pl/Forum-Samsung-WM)
+---- Dział: i9x0 Omnia (https://www.modaco.pl/Forum-i9x0-Omnia)
+----- Dział: ROMy i9x0 (https://www.modaco.pl/Forum-ROMy-i9x0)
+----- Wątek: Pytanie do Kucharzy (/Thread-Pytanie-do-Kucharzy)Pytanie do Kucharzy - widmo100 - 10-26-2010

Czy któremuś z kucharzy chciałoby się ugotować taki ROM aby był identyczny z tym samsunga tyle że zmieniony build na 6.5.x. ? Aktualizacji paru aplikacji i wgotowaniu rzeczy ułatwiających życie (ftouchsl, showcase...) Moim zdaniem byłby to ciekawy eksperyment.. Tylko pytanie czy ktoś by się tego podjął?


RE: Pytanie do Kucharzy - malymon - 10-26-2010

Co prawda pytasz Kucharzy, nie kuchcików, ale spróbuję odpowiedzieć. Takie eksperymenty już są prowadzone i pewnie niedługo zaowocują sukcesem. :-)
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1614
Swoją drogą, to chyba nie ten dział?RE: Pytanie do Kucharzy - widmo100 - 10-27-2010

Wiem że takie pomysły są Smile . Ale nie dokońca mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o ROM który byłby poprostu na wzór samsungowego z jego wszystkimi śmieciami Tongue Tyle że na dolnobelkowymm wm 6.5.x Smile


RE: Pytanie do Kucharzy - masza2 - 10-27-2010

hehe czyli jakby "obiecany" i "zapomniany" przez samsunga rom dla omnii...mozna jedynie liczyc na kucharzy Smile

samsung zatrzymal sie na sahj3 i cisza juz przez 2 lata...


RE: Pytanie do Kucharzy - malymon - 10-27-2010

Dolnobelkowiec z oprogramowaniem Samsunga jako kontynuacja SAID2/3? To jest do zrobienia, ale będą pewne niedogodności - np grafika widgetów, niedostosowanych do dolnej belki. Zrozumiałem Cie dobrze i dlatego odesłałem do wątku, który mówi o jednym z problemów trudnych do rozwiązania. Jeśli bardzo chcecie... można spróbować. ;-)

31.10.2010. Hybryda WM 6.5.x z oryginalem samsunga na SAID3 nie jest dobrym pomysłem. (Sprawdzone.) Lepszym rozwiązaniem jest rom 6.5.x w wariancie Ryrzego lub Simono, gdzie aplikacje samsunga zostały zastapione odpowiednikami do wyższego windows. Można ugotować rom, który graficznie będzie odpowiadał osyginałowi (pomijając dolną belkę), ewentualnie dołączyć część oryginalnych aplikacji, które nie sprawiają klopotów w WM 6.5.x. Tylko które z nich są aż tak "poszukiwane"?