MoDaCo.pl

Pełna wersja: Zopo C7 ZP990 WCDMA 900, czy da się?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jestem nowy na forum, kilka dni temu zakupiłem Zopo ZP990. Zależy mi na obsłudze Aero2. Z tego co wyczytałem w Zopo ZP980 ktoś wydał roma, który odblokował dostęp do WCDMA 900MHz, niestety jeżeli chodzi o ZP990 wszyscy milczą a w opisach custmów, które udało mi się znaleść nie odnalazłem wzmianki o obsłudze pasma 900MHz. Podobno jest to zależne od tego czy antena sama w sobie jest w stanie pracować w paśmie 900MHz, jest ono domyślnie zablokowane, ponieważ w Chinach użytkują 850MHz.

Jeżeli ktoś coś wie w tym temacie, ozłocę za mały tutorial.


Jest to mój pierwszy post, nie znalazłem odpowiedzi w obecnych wątkach, jeżeli zły dział, proszę przenieść na odpowiedni.

Z góry dziękuję za pomoc
oraz serdecznie pozdrawiam.
szczerze... to ciężko może być... bo jęsli to faktycznie jest sprzętowo ustawione to już 'po ptokach', jeśli softowo to trzeba by przepytać autora ROMu do ZP980 jak to zrobił... może to być pierdoła i jedna linijka zmieniona w build.prop a może być gdzieś w sterowniku ril...
Bardzo chętnie bym sie dopytał, z tym że razem z tematem o romie ślad po gościu zaginął.
a linki do ROMu sa jakies ?
Linków do romu na sto procent nie było, użytkownik o którym była mowa nazywał się jakoś na "d" a nie mogę teraz znaleść, jestem na innym komputerze i nie mam historii, znajdę i podam.