MoDaCo.pl

Pełna wersja: w cm10 nie działa bluetooth
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Coś mi tu do końca nie działa w mojej defy+... Miałem wgraną wersję 20130326 i oprócz braku możliwości włączenia bluetooth nie wyświetlał mi numeru IMEI. Zaktualizowałem teraz do wersji 20130331 i IMEI wrócił ale bluetooth nadal nie działa, nie pokazuje w ogóle adresu. MAC wifi jest i śmiga bez problemu. Spotkał się ktoś z Was z takim problemem? Przed zabawą z upgradem softu działało.
Pomóc może zmiana romu, to ewidentnie problem sterowników, które w jednym wariancie są zgodne z Twoim modelem, w drugim, niestety, nie Wink
Ok, spróbuję wgrać inny.
Żeby czegoś nie skopać jak mam już zainstalowany cm10, to teraz po prostu wgrać przez RSDLite inny ROM (w moim przypadku jeszcze raz zrootowany) potem SndInit i CM10. Czy przed ponownym wgraniem ROMu trzeba coś najpierw usunąć?
Jeśli chcesz wgrać inny wariant CM10 przez recovery, to wypada zrobić wipe system/data i w advanced - wipe dalvik cache, wtedy można wgrywać rom Wink Jeśli chcesz zacząć ponownie od stocka z SBF przez RSD Lite, to nie musisz niczego dodatkowo robić, bo SBF wymaże i tak wszystkie dane (poza kartą SD) Smile
Rom zmieniony na wersję z tego forum i tam wszystko działa ale po wgraniu cm10 bluetooth znowu nie działa Undecided
Jakieś pomysły?
Lewa wersja CM10, albo masz nietypową wersję modułu BT w swoim telefonie, podobnie jak z aparatem w Defy MB525. Wink
Ja bym więcej poczytał nt. romu i kernela bo w wielu romach na bazie CM10 jest opcja wyłączenia BT żeby działało deep idle i kiedy ta opcja jest aktywna to BT nie działa.