MoDaCo.pl

Pełna wersja: radio bez słuchawek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Miałem kiedyś Motorolę a1200 na linuksie i tam było radio na podobnych zasadach że wymagane były słuchawki bo służyły jako słuchawki. Ale eksperci z forum Motoroli przerobili program od radia i działało ono bez słuchawek. ale z powodu braku anteny dało się tylko Rmf w Szczecinie słuchać. Może jakiś spec potrafiłby zrobić tak za naszym programem od radyjka?
Tak wogóle to motorola a zwłaszcza E398/E1 i SE nadają się najbardziej to modyfikowania.. Słuchawki robią za antenę (tak dokładnie to tylko jeden pin) więc nawet jeżeli się uda włączyć radio bez słuchawek to i tak ciężko będzie cokolwiek odebrać, no chyba że stoisz obok rozgłośni. Jednym słowem dać sobie spokój z taką zabawą.

btw. O ile się nie mylę to do SE wystarczyło przyłożyć kawałek szpilki dokładnie nie pamiętam ale chyba drugi pin od lewej i radio odbierało.
Do SE to wystarczy jeden patch wgrać i masz radio bez słuchawek. Gra nie warta świeczki IMHO jeśli chodzi o Omnię.
Racja Toldo ale bez anteny to i tak ciężko odebrać..
no niestety widzę że trzeba zapomnieć jak na razie o radyjku Undecided
A ja myślę, że średnio kumaty elektronik znalazłby w elektronice miejsce do przylutowania kawałka drucika, który świetnie zastąpi słuchawki w roli anteny. Pod tylną pokrywką jest cała masa miejsca by go tam (ten drucik) zmieścić. Sam bym to zrobił ale nie słucham radia na głośniku i nie chce mi się.
nie zgodzę sie z tym ze adaptery - przejsciówki na jacka za 3 zł z Allegro nie działaja... Mam i mi działa - i to dosc dobrze Wink
Powiedz na której aukcji kupiłeś to sobie taką sprawię..
Czy może ktoś zamieścić tutaj oryginalne pliki:
Kod:
fmradio.exe
fmradio.dll
Pliki znajdują się w katalogu \windows\.
Próbowałem otworzyć moje w IDA ale okazuje się, że są spakowane UPX. Na pewnym blogu znalazłem informację że pliki w customowanych romach na omnie są spakowane upx w celu zmniejszenia objętości. Myślę, że można sprawdzić co się będzie działo po spatchowaniu plików żeby radio nie wymagało słuchawek. Potem pomyslimy dalej Smile
Za godzinke wroce do domu to zamieszcze te pliki nie spakowane UPXem...
Stron: 1 2 3