MoDaCo.pl

Pełna wersja: Omnia z androidem jako modem-da się?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam takie pytanko jak w tytule bo sam nie znalazłem odpowiedzi wprost,czy da się nasze omnie wykorzystywać jako modem usb na androidzie??Jeśli można to jakie sterowniki i programy trzeba dograć??Mam omnię z wgranym romem FrenkieDroid V7 i do pełni szczęścia brakuje mi możliwości udostępniania neta aero2 na kompa.Help.
Ok,poradziłem sobie.Omnia działa jako modem po wgraniu do kompa i do omni programiku PdaNet v3.02 .
(12-10-2012, 10:29 AM)XEN napisał(a): [ -> ]Ok,poradziłem sobie.Omnia działa jako modem po wgraniu do kompa i do omni programiku PdaNet v3.02 .

Może byś kolegom dodał programik do działu download na WM bo troszkę się zakurzył a i tobie może ktoś coś ciekawego podrzuci, zapraszam.Wink
W dziale download na ANDROIDA programik już wrzucony,a tu link do działu;
http://www.modaco.pl/Thread-WM-App-PdaNet-v3-02-Full


Oto opis instalacji i ustawień programu;
PDANet jest prosty w obsłudze nie trzeba nic ustawiać. Proces instalacji jest bardzo prosty - należy ściągnąć instalkę, następnie poprzez kabel USB podłączyć telefon , w telefonie trzeba ustawić USB Debugging (Settings -> Applications -> Development).
Po uruchomieniu pliku instalacyjnego PDANet, program zainstaluje się na komputerze oraz w telefonie (ok. 100 kb). Po włączeniu aplikacji zainstalowanej w telefonie, oraz rozpoczęciu połączenia (connect, ikona w tray) można cieszyć się Internetem na swoim komputerze.

Zainstalujcie i aktywujcie keygenem.
Ykhm... Dlaczego w dziale wm jak to apka dla andka to raz. Dwa prosze usunac zawartoac posta wyzej (link do apki)

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m
AA toto antkowe, ło matko. Big Grin
Sam nie wyczaiłem.Big Grin
AAA to popraw @Ryrzy ja idę spać .Smile