MoDaCo.pl

Pełna wersja: Androida na Omni II - Kilka pytań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dziś po raz pierwszy dostałem telefon w łapki. Niestety lekko się zdziwiłem, telefon jest zmulony, że masakra jakaś. Ustawiłem w opcjach wydajność procka na full i chodzi trochę lepiej, ale rewelacji nie ma. Dotyk w porównaniu do mojego byłego LG GT540 chodzi dość topornie, lecz te omnie chyba już tak mają. Nie wiecie przypadkiem czy nie idzie tego fona jakoś przyśpieszyć ? Ma coś do tego pamięć - zarówno ta wbudowana jak i MicroSD ? Jeżeli bym ją kupił i sprzedał za drożej oraz dodatkowo sprzedał Elm'a za powiedzmy 100zł to co mniej więcej mógłbym za to kupić ? Nie wiem po ile stoją omnie dlatego pytam. Pozdro
To juz raczej pisz w odpowiednim dziale do Omnia2 niz do Androida. Co do zamulenia wgraj sobie nowy ROM najlepiej custom ktore sa szybsze niz zamulone stock nawalone fura peirdolami po poprzednim wlascielu a kto wie moze ma jeszcze brandowany np Orange soft to calkowicie zamula. Ale to juz inny dzial. Niech admin przeniesie lub zamknie watek.
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
Stron: 1 2