MoDaCo.pl

Pełna wersja: Problem z wyświetlaniem kontaktów w RAZR na Android 4.0.4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
co zrobić w ICS by nie wyświetlała mi się na początku lista ulubionych, ostatnio używanych kontaktów, tylko główna lista?
a) Zmienić opcje wyświetlania kontaktów w ich ustawieniach
b) odznaczyć "gwiazdki" przy kontaktach Wink
Chyba nie, bo jak odznaczyłem wszystkie ptaszki to mi pozostały właśnie te "Częste połączenia" a cała reszta zniknęła Big Grin A ja chce własnie odwrotnie.
Zatem zrób dokładnie odwrotnie i problem się rozwiąże Wink
(10-08-2012, 01:22 PM)malymon napisał(a): [ -> ]Zatem zrób dokładnie odwrotnie i problem się rozwiąże Wink

Ty sobie ze mnie żartujesz?
- zaznaczając ptaszkami - mamy listę "częstych połączeń" na początku i listę główną kontaktów.
- odznaczając ptaszki - mamy tylko listę "częstych połączeń".

Przypominam, że chcę usunąć listę "częstych połączeń" i pozostawić same kontakty telefoniczne.
Trochę żartuję, ale powinieneś mieć opcje wyświetlania w menu kontaktów i tam się to powinno dać skonfigurować. Nie mam teraz RAZR pod ręką, ale w Atrix taką opcję mam. Wink
Jezeli mowisz o opcje w kontaktach to na samej gorze masz ulubione wystarczy przy kontakcie odznaczyc gwiazdke i bedziesz mial sama liste kontaktow. Bez zbednych dodatkow
(10-09-2012, 08:51 PM)Zooooosia napisał(a): [ -> ]Jezeli mowisz o opcje w kontaktach to na samej gorze masz ulubione wystarczy przy kontakcie odznaczyc gwiazdke i bedziesz mial sama liste kontaktow. Bez zbednych dodatkow

Ale ta opcja podobno u kolegi nie działa, co wynika z powyższego opisu. Gwiazdka to przecież oznaczenie ulubionych kontaktów, jak w każdej Motce, a kolega ma "ptaszki" Wink
1)wchodzisz w książkę telefoniczna
2) otwierasz kontakt.
3)odznaczasz gwiazdkę.
4)wychodzisz z książki.
Proste jak .........
Kolega coś ma nie tak porostu ale z logicznym przetłumaczeniem sobie tego. przeglądałam z 3 razy o co jeszcze może chodzić ale no tylko i wyłącznie to. Wiec rozwiązanie już jest i szkoda kontynuować off-topa. Chyba że kolega sobie coś popsuł przy aktualizacji romu. (w co wątpię)
Przepraszam, choruje ostatnio i nie miałem czasu sensownie się temu przyjrzeć. No więc w mojej RAZR nie ma programu o nazwie "Książka telefoniczna" tylko "Osoby". Wiem, że to śmieszne czepianie się ale jeśli już coś tłumaczymy to używajmy właściwego nazewnictwa.
Wchodząc na "Osoby" klikam na kontakt i ... jest gwiazdka ale zawsze niezaznaczona (szara). Kiedy ją klikam pojawia się ona w kolorze zielonym. Czy kolor zielony to jej odznaczenie czy zaznaczenie? Bo może przez gorączkę nie rozumuję logicznie albo ktoś to źle obmyślił.
Inna sprawa, że ja nie korzystam z "Osoby" tylko z widżetu "Telefon" a tam jest to jeszcze inaczej rozpracowane. Kiedy klikam na tą gwiazdkę i robi się ona zielona to dany kontakt wskakuje mi jeszcze ponad listę "częste połączenia" i robi się dodatkowa lista z powiększonymi zdjęciami. A ja przypominam, że chce usunąć wszystkie te dodatkowe listy ulubionych i częstych połączeń/kontaktów, a nie tworzyć następne.
Proszę spojrzeć na widżet "Telefon" w Motorola RAZR XT910 a nie w innych modelach i przeczytać dokładnie to co piszę - chce zlikwidować w nim początkową pod-listę o nazwie "CZĘSTE POŁĄCZENIA". Pozdrawiam.
Stron: 1 2