MoDaCo.pl

Pełna wersja: Telefon przymula po zmianie ROMu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, ostatnio dostałem telefon po siostrze, która nie zna się za bardzo na aktualizacji softu. Wcześniej wgrałem jej przy pomocy tutoriali androida 2.1 i telefon zaczął się wtedy lekko ścinać. Kiedy ja wziąłem telefon odrazu zainstalowałem wszystko od podstaw - od 1.5 do 2.2.2 Samdroid. Niestety telefon dalej przymula, nie działa płynnie. Gry prawie wszystkie klatkują, a chodząć po menu itd nieraz muszę czekać parę sekund zanim coś się włączy. Dzisiaj znowu zainstalowałem wszystko od podstaw, przywracająć wszystko do początkowej formy. Dalej kicha. Usuwałem cache, ściągałem jakieś programy z a-marketu typu "przyspiesz swój telefon". Już nie wiem czy mam go oddać po prostu do serwisu żeby z nim coś zrobili czy dalej się bawić.

Format

Nie chce kolegi smucić ale ten telefon jest już jakiś czas na rynku i telefon będzie mulił gdyż nie jest to telefon z szybkim procesorem czy duzą ilością pamięci ram także musisz się niestety pogodzić z tym że on tak już chodzić będzie i w ostateczności wymienić go na inny.
Ech... A czy mógłbyś jeszcze podać przykład w miarę taniego smartfona z androidem przynajmniej 2.2 - 2.3 ?
Ogólnie telefonu używam najczęściej kiedy czekam lub muszę zabić czas, więc gry są dla mnie ważne Big Grin

Format

Oj jest u nas kilka takich tematów więc poszperaj na forum i popytaj nawet ostatnio był temat Wink
Budżet minimum to 450-500 pln i za tą kwotę możesz nabyć HTC Desire bądź Motorolę Defy i ten drugi model w tej kwocie będzie lepszym wyborem, ze względu na nieco lepsze podzespoły. Aczkolwiek, tak jak mówi Format, jeden taki wątek przewinął się w ostatnim czasie, jak również powinno być kilka innych, dlatego też zapraszam Cię do zapoznania się z poniższym działem a niniejszy wątek pozwolę sobie zamknąć bo nieco zboczył z kursu początkowego.

http://www.modaco.pl/Forum-Zakupy-Porownania
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.