MoDaCo.pl

Pełna wersja: Szybko migający ekran - usterka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam!
Ratunku, od jakiegoś czasu miga mi ekran (szybkie podświetlenia kilka do 10 razy na sekundę). Zrobiłem przywracanie ustawień fabrycznych ale nic nie pomaga. Sytuacja jest o tyle dziwna, że zjawisko pojawia się np rano, po dłuższym nieużywaniu motki. Potem, w miarę używania efekt migania znika. Da się przy tym pracować ale w tragiczny sposób. Motka nie była zalana, nie upadała ale może w jakiś sposób poluzowała się taśma od LCD?
Jeśli nie obejdzie się bez serwisu to czy potrzebna jest i karta gwarancyjna i dowód zakupu? Mam zwykły paragon, bez zapisu za co to jest, dziwne. Ale sprzedawcy odeśle gwarancje by mi ją podbił (swoją drogą czemu od razu tego nie zrobił).
Wcześniej robiłem ROOTa, czy będzie to miało wpływ na gwarancje?
Kurcze załamie się jak zostanę bez tego fona i serwis mi nie uwzględni z jakiegoś powodu gwarancji Sad
Karta gwarancyjna nie jest obligatoryjna. W większości przypadków wystarczy dowód zakupu - paragon, faktura. Roota musisz obowiązkowo usunąć - przywrócić telefon do stanu niegrzebanego. To co opisujesz to na 99% usterka sprzętowa, którą powinni Ci usunąć w ramach gwarancji.
Pytałem się w pracy informatyków i elektroników. Nie rozumieją, dlaczego telefon świruje tylko na dzień dobry a potem działa normalnie, tak jakby dłuższe leżenie i nie używanie wpływało jakoś na wyświetlacz. Może czujnik światła ale raczej to odrzucam.
Czy root znika wraz z przywróceniem ustawień fabrycznych? Bo nadal mam program superuser po wykonaniu tej operacji.
Nie wiem jaką metodą się rootuje Razr, ale przywróceniem do stanu fabrycznego raczej nie usuniesz roota. Musisz sprawdzić co to za metoda i czy jest sposób na jej "odwrócenie".
co do ROOTowania to - malymon ratuj Smile
No więc potwierdziłem już z całą pewnością, że ekran miga pare minut ale tylko wtedy kiedy fon nie był używany przynajmniej godzinke. Jakby musiał się lekko rozgrzać by migotanie (podświetlanie) ustało. Dziwne.
nie ma co kombinować, przywroc ROM do stanu nieruszanego i na gwarancje...
Dzwoniłem na Motorole i tam mi doradzili by czekać do końca lipca bo ma się pojawić oficjalny ICS na RAZR dla Polski. Jeśli on nic nie zdziała to do serwisu. Pytanie - czy wymiana andka na ICS zlikwiduje ROOT z 2.3.5 ? Ponoć ICS ma już ROOT w sobie.
jakoś wątpie w to zeby oficjalny system mial roota... nie wierze w to... to raz, dwa to napewno nie usterka programowa... usuneła by się po wgraniu innego ROMu niż ten co masz...

nie czekaj tylko oddawaj
i tak czekam teraz na zwrot podbitej gwarancji od sprzedawcy a za tydzień lece do Turcji, wracam akurat jak się pojawi ICS i jakby co wysyłam sprzęt do serwisu Smile
No cóż, pomógł UNROOT, wgranie ICS i w serwisie wymienili mi bez przeszkód cały wyświetlacz z taśmą Smile
Stron: 1 2