MoDaCo.pl

Pełna wersja: Komputer nie wykrywa Samsunga Galaxy Gio
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, tak jak w temacie. Ściągnąłem Samsung USB Drivers for Mobile Phone ale mój XP pluje się jeszcze o Samsung ADB Interface. Ma ktoś może pomysł ?
Zainstaluj Kies.
No właśnie Kies zawiódł. "Trwa ładowanie" i tak w nieskończoność. Poza tym to niezły syf.
spróbuj tych:
Kod:
http://hotfile.com/dl/126224013/e30eb79/USB_Driver_GIO.rar.html
Albo instalacja SDK - jest tutorial na forum.
uniwersalne stery ADB od google

Kod:
http://developer.android.com/sdk/oem-usb.html
Tu Toldo ma rację, SDK i jeśli trzeba to również wymuszona instalacja, jak w przypadku Motoroli.

A to nie będzie to?

Kod:
http://devid.info/pl/p154787/SAMSUNG+Android+Composite+ADB+Interface
SDK to według mnie ostateczność. Wcześniej wiele osób tego używało, chyba jeszcze na Froyo, ale w Gingerbreadzie rozwiązaniem tego problemu u większości była zwykła instalacja sterów. Dziwi mnie fakt, że na tej wersji systemu nie ma większych opcji co do USB.
Będę próbował wymienionych wyżej sterowników. Od siebie dodam, że z dnia na dzień instaluje coraz to starsze wersje tego drivera Tongue

EDIT. @UP - podany przez Ciebie link do ADB jest nieaktywny Wink

(05-08-2012, 09:22 AM)Ryrzy napisał(a): [ -> ]spróbuj tych:
Kod:
http://hotfile.com/dl/126224013/e30eb79/USB_Driver_GIO.rar.html

Ściągnąłem i zainstalowałem. Tym razem jednak, ADB wcale się nie instaluje, dlatego będzie potrzebna zrobienia tego na piechotę. No i nie ma takiej sytuacji, jaką opisywał autor tutorialu dla Motoroli, w której to przy aktualizacji sterownika mamy już na liście wybrany ten "(nie)odpowiedni".
ADB który wcześniej ściągnąłem (z linku w tym wątku: "[How-To] Sterowniki ADB Instalacja i użytkowanie") nie chce się zainstalować. Na XP wywala komunikat "W podanej lokalizacji nie ma informacji o używanym sprzęcie".
Czytaj baaaaaaaaardzo dokładnie ten tutorial, a zapewne dowiesz się dlaczego Wink Powyżej masz link do sterowników samsunga, jeśli nie popełnisz ponownie błędu przy instalacji powinno być ok.
Tutorial "[How-To] Sterowniki ADB Instalacja i użytkowanie" jest przede wszystkim przeznaczony dla starszych wersji androida, ten kod który wbijamy na smartfonie podobno już nie funkcjonuje od Froyo bodajże. Osobiście nie wiem, bo nie sprawdzałem.
Poza tym, autor użył Kiesa do instalacji 2 sterowników, a ja ściągnąłem i zainstalowałem sterowniki z linku który podał kolega wyżej. Gdybyś mogła to napisz o co dokładniej Ci chodzi, bo ja po tygodniu poszukiwań nie mam już chęci na takie podchody Smile
Jeżeli chodzi Ci o własny tutorial dla Motki to może źle się wyraziłem, ale chciałem wspomnieć tylko, że komp przy tym zestawie sterowników, nie znajduje tego "pseudoodpowiedniego" gotowego już na liście, zatem nie ma się gdzie pomylić. Wytłuszczonego "nie spiesz się teraz" nie dało się przeoczyć Wink
Wcześniej jednak jakiś tam sterownik dla ADB się instalował teraz natomiast pojawia się kreator dodawania nowego sprzętu, gdyż żaden driver nie został zainstalowany.
Stron: 1 2 3