MoDaCo.pl

Pełna wersja: Reset "zamrożonej" Motoroli RAZR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Telefon nie odpowiada, żaden przycisk nie działa... z reguły pomaga wyjęcie i włożenie baterii. Tyle, że nie w Motoroli RAZR Smile, która ma stałą baterię.

Taka sytuacja teoretycznie nie powinna mieć miejsca, niemniej gdyby komuś się zdarzyła, to warto wiedzieć, że przy równoczesnym wcisnięciu i przytrzymaniu przez około 10 sekund przycisku zmniejszania głośności (Volume Down) i włączania zasilania (Power), RAZR wystartuje ponownie, po softresecie.

Może lepiej wiedzieć zawczasu Smile
Bardzo słuszna podpowiedź. Jednak mój fon "obszedł" to rozwiązanie.. Przestał działać klawisz ściszania w dół. W trakcie użytkowania telefonu nagle samoczynnie zaczął ściszać głos aż do włączenia wibracji. Potem już nie działa. Po restarcie nie wstaje sam tylko wyświetla taki zestaw komunikatów (białe na czarnym tle):
========
AP Fastboot Flash Mode (S)
Device is LOCKED. Status Code: 0
Battery OK
OK to Program
Connect USB
Data Cable
===========
Po kilkukrotnym wciśnięciu przycisku włacz/wyłacz uruchamia się opcja resetowania Boot Mode Selection Menu (0A.67) z wyborem menu przy pomocy VolumeDown który nie działa wszak Smile więc można wybrać tylko: Normal Powerup.. Który nic nie resetuje.

Co można zrobić w takiej sytuacji? Tylko serwis?
Chyba mechanicznie ten przycisk jest uszkodzony więc moim zdaniem serwis.
Działa jak by ciągle był wciskany i to przy starcie samego systemu więc to nie jego wina.
Objawy wskazują jednoznacznie na zablokowany w pozycji wciśniętej przycisk głośności. Może wystarczy tylko go podważyć lekko?
Niedawno zawiesił mi się fon i powyższa metoda nie skutkowała. Pozostawiłem więc go, bo co innego miałem zrobić, i po paru minutach sam się zrestartował. Albo moje polecenie restartu zadziałało z opóźnieniem. Więc jakby ktoś tak miał to CZEKAĆ Smile
Pomóżcie moj telefon Motorola XT1021 jest ,,zamrożony" nie chce sie w ogóle włączyć co mam zrobić? Bo ładowanie nie działa pomocy!!  Vader