MoDaCo.pl

Pełna wersja: [WM6.5][28230][PL] - 4 wersje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zajrzyj do działu tips&tricks, tam masz rozwiązanie na budzik. Co do audiomanagera on chyba nigdy nie działał. Co do skrótów to zdaje się jest M2DTodayPage.
m2d todaypage jest chyba tylko do wersji 2.0, a ja mam classic, czyli pozostaje tylko zmiana softu na m2d v2?
próbowałem również zainstalować zakładki stąd
http://www.modaco.pl/Thread-How-To-Nowe-...i-w-manili i do 1.2, ale po instalacji nie wstaje touchflo.


kolejna prośba, w jaki sposób ustawić, żeby w trybie landscape ekran today był prawidłowo wyświetlany, a nie tak jak na screenie?

[Obrazek: 2821cev.png]
Nie da się. Żadna Manila nie działa w Landscape poprawnie (poza tymi na HTC rzecz jasna).
[Obrazek: 65085d.png]
a czy można ustawić, żeby w tym środkowym panelu, przy blokadzie było coś innego?
Witam , też mi sam budzik o 9,00 zagadał , nie działają mi video rozmowy soft normal . Podpowiedzcie coś jeśli tu ktoś jest Confused
o obu rzeczach bylo juz tyle razy ze az nudne....
budzik wylacz w zegarze samsunga,
wideo rozmowy wlacz dialer samsunga i 3g
Kolego Ryrzy wszystkie archiwa są uszkodzoneHuh
nie ma takiej możliwości... kilkaset pobrań i nikt nie ma problemów, zaktualizuj sobie 7zipa
Zainstalowałem M2D v2.0. Używam blokady klawiatury w Start>Ustawienia>Blokada. Połączenia przychodzące pokazują się zamiennie na dwa sposoby nie wiem dlaczego: 1-z dwoma przyciskami (zielony i czerwony) do przesuwania, 2-białe okienko gdzie na dole są przyciski do odebrania lub odrzucenia połączenia. Czasem gdy pokazuje mi się to białe okienko połączenia przychodzącego, to już po zakończonej rozmowie telefon blokuje mi się do tego stopnia, że pomaga tylko wyciągnięcie baterii. Co dziwne przycisk wirtualnej klawiatury działa w tym czasie, można rozwinąć klawiaturę, tylko że w tej sytuacji jest ona zbędna bo co mam niby wpisać. Inne przyciski nie działają, nawet te w obudowie. Ten problem zauważyłem też we wcześniejszych wersjach romów Ryrzego. Co zrobić aby pojawiała się tylko jedna wersja okienka połączeń przychodzących (najlepiej ta z czerwonym i zielonym przyciskiem do przesuwania) i co bardziej denerwujące, aby nie blokował się telefon? Proszę o pomoc.

M2D2 jest wgotowane w rom ponieważ zainstalowałem rom właśnie z tego wątku. Dialer Samsunga jest na pewno wyłączony. Rzecz jednak przedziwna. Wcześniej grzebałem w Start>Ustawienia>Osobisty>Przyciski>zakładka Klawisz kończenia i tam przestawiłem na "Rozłącz transmisję danych". Samo to nie dawało efektu. Pogrzebałem w opcjach Smart Lock (zainstalowany w romie) i zostawiłem zaznaczoną opcję "WM6.5 new lock" oraz "Suspend lock" i od kilku dni testuję. Chyba jest ok.
M2D2 działa najstabilniej jesli jest wgotowane w rom. Zjawisko może dotyczyć interakcji z dialerem samsunga - sprawdź, czy jest wyłączony.