MoDaCo.pl

Pełna wersja: [WM6.5][28230][PL] - 4 wersje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
juz tyle razy omawiane że aż sie nie chce w klawiature stukać....

http://faq.omniablog.pl/index.php?action...artlang=pl
No i super wkoncu dziala jak nalezy dzwonki sie ustawia bezposrednio z mojej pamieci a nie jak na oryginalnym plusowskim romie ze zrzera pamiec przechowywania rewelacja Ryrzy dobra robota
mam pytanie czy ten rom jest razem z radioromem?
Na 99,9% bez RadioRomu ponieważ większość kucharzy od dłuższego czasu daje ROMy bez radia bo każdy i tak wybiera jakie chce i bezpieczniej się wgrywa ROM.
Nie ma radia, w żadnej wersji.
wgralem sobie rom z manilla v1.2, czy zeby miec manille v2 musze wgrac rom z nia czy mozna jakos dograc aby ta stara zastapic ??
Jest v2 w cabie ale nie działa za dobrze.
Nie działa jak powinna opcja "Powtórz" w widoku 3d wiadomości spb mobile shell. Po wciśnięciu pokazuje się dana wiadomość w osobnym oknie, zamiast chat sms gdzie można odraz odpisać nadawcy.
Jak ktoś rozwiąże tą sprawę to będę wdzięczny, mi już brak pomysłów i czasu, a w necie nie widzę nic.
Problem miałem też na paru innych wersjach romów (nie pamiętam nr). Na 23653 i 21898 jest wszystko super (poza smartlock - problem i rozwiązanie opisałem na forum). Może podmiana jakichś plików - tylko jakich (pytanie raczej do kucharzy)?
Dodam, że mam dostęp do dwóch i900 z 23653 i 28230 Ryrzy, więc mogę próbować z podmiankami plików (podmiana katalogu spb nie daje efektu).
słuchajcie moze zadam bez sensowne pytanie ale jestem tu nowy kupiłem i900 omnie lecz w niemczech i chciałbym wgrac roma z najnowszym windowsem mozecie mi powiedziec czy wszystko bedzie działało jak nalezy dodam ze kupiłem uzywane telefon bez simlocka
To gdzie kupiłeś nie ma znaczenia. Jak wgrasz ten rom będziesz miał polski język. Pod jednym warunkiem - że zrobisz wszystko poprawnie według instrukcji która jest na forum.