MoDaCo.pl

Pełna wersja: CM-7.2 MLM_Sens@tion_mod_01 (MB525 DEFY)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
"Vader's Sunshine"

Bazująca na darmowych komponentach wersja CM 7.2 (pierwsze wydanie z dn. 15 listopada 2011), oparta o skórkę Sens@tion by Azoz.

Usunięte zbędne w codziennym użytkowaniu "zamulacze" systemu, dodany wieloosobowy plan zajęć z mozliwością przechowywania danych w sieci. Zmieniona animacja startowa, dźwięki, alarmy i dzwonki. Drobne poprawki systemu, głównie związane z lokalizacją.

Instalacja, jak CM 7:
Kod:
http://www.modaco.pl/Thread-How-To-Jak-zainstalowac-Cyanogen-Mod-7-na-Defy
Nie są wymagane żadne dodatkowe pliki, wszystko czego potrzebujesz możesz wybrać podczas wstępnej konfiguracji.

Screeny:
[Obrazek: sensationmod01.png][Obrazek: sensation2.png][Obrazek: sensation3.png]

Link (aktualizacja 23.03.2012):
Kod:
http://www.mediafire.com/?vyjw0laep3enmwa

Pamiętaj! Rom wgrywasz na własną odpowiedzialność itd. Smile

J-B

mam pytanie odnośnie kalendarza (drugi screen) czy to jakiś custom kalendarz, czy standardowy google?
@ J-B: to kalendarz będący go-widgetem, obecny w romie, kolor zawdzięcza skórce "transparent", również zaimplementowanej. Tak można "wybarwić" wszystkie widgety "go" Smile Rom ma z założenia być podstawą codziennej pracy - z kalendarzem/agendą, planem zajęć niezależnym od google i z wyglądem, który (aczkolwiek może oklepany) jest dostatecznie poważny, aby nie przypominał kwietnika w czerwcu. Są oczywiście dostępne również inne, barwne tematy. Ten skomponowany został ze skórką Sens@tion i skórkami "transparent.
Jak dlugo powinien ten Rom się uruchamiać pierwszy raz? Uruchamianie systemu zatrzymało mi się na napisie MoDaCo.pl i nie wiem co z tym dalej zrobić.
Za pierwszym razem dość długo. Około 10 minut. Jeśli pojawia się bootlop, a to mozliwe przy każdym CM, to wyjmij baterię po ok. 15 minutach i daj mu się uruchomić po wciśnięciu przycisku zasilania. Przyjmij ponownie granicę 10 minut za jako-taki wyznacznik. W razie problemów daj znać Smile
Niestety bez rezultatu - po 20 minutach ma ten sam motyw - migający napis MoDaCo.
1. Wgraj plik ponownie na kartę SD (może być uszkodzony przy kopiowaniu - zależy jak masz ustawiony sposób buforowania w komputerze)
2. Uruchom CWM
3. Ponów czynności związane z wgraniem update

PS,: Nie zapomnij o wipe systemu i cache oraz vipe Dalvik cache (masz w advanced)! No i oczywiście wgrywasz na czyste Froyo.
W z języku dla ludu to twoja informacja po PS - to co ona oznacza?Smile
Niestety to moje początki z tą zabawąBig Grin
Przed wgraniem moda przez ClockworkMod Recovery (CWM) trzeba usunąć dane w system, cache i Dalvik cache, inaczej rom nie wstanie lub będzie działał nieprawidłowo, zaśmiecony pozostałościami po poprzednim. Takiego romu bez CWM nie da się wgrać prawidłowo (np. przez recovery Motoroli - to, do instalacji "update-zipów"). Wszystkie zagadnienia masz opisane tu, w tym dziale. Przeczytaj temat wipe, recovery, root itp. Spokojnie sprawdź, czy wszystko zrobiłeś jak należy. Postępując inaczej możesz doprowadzić do konieczności wgrania ponownie czystego Froyo (Androida 2.2.2), przez RSD-lite. 100% informacji masz w zasięgu ręki wraz z odnośnikami. W razie kompletnego niepowodzenia - zajrzyj do tematu:
Kod:
http://www.modaco.pl/Thread-How-To-Zmiana-romu-w-Defy
i odzyskasz rom stockowy (fabryczny).

Oczywiście możesz też bezproblemowo przywrócić 100% kompletny system sprzed instalacji z backupu, który oczywiście zrobiłeś przed zabraniem się za instalację moda (robi się to jak wiesz w CWM Smile ). Powodzenia!
Dzięki !!! Zadziało !
Zapomniałem wymieść starych śmieci przed instalacją.
Pozdrowienia.
Stron: 1 2